پودر زعفران در شیراز

پودر زعفران در شیراز

پودر زعفران در شیراز
پودر زعفران در شیراز

مشخصات فروشگاه لوازم ارایشی شیک فصل

پخش لوازم آرایشی و بهداشتی بصورت عمده و تک

ارسالی از شیراز به سراسر کشور

شماره تماس :09178014824آقای کاظمی

 

بیش از1000قلم جنس خارجی اصل

جهت مشاهده و ثبت سفارش محصولات به کانال در برنامه:>سروش>ایتا< روبیکا>< واتساپ >بپوندید.

رضایت مشتری فروشگاه ارایشی شیک فصل کلیک کنید.

قیمت براساس تعداد هست بیشتر بخر، کمتر پول بده

 

خرید پودر جلبک قیمت11000تومان

خرید پودر زعفران زرین خراسان باکیفیت

پودرهای زعفرانی موجود در بازار قیمت ارزان تری نسبت به خود زعفران دارند. این عامل باعث شد تا تولید کنندگان به فکر عرضه این محصول باشند.  پودر زعفران زرین خراسان باکیفیت، کاملا طبیعی و بدون ذره ای مواد شیمیایی است. همچنین این محصول از زعفران درجه یک تولید می گردد. فرآیند تولید به صورت تمام اتوماتیک و در شرایط استریل صورت می گیرد.

زعفران خام در دستگاه های آسیاب خرد و به ذرات بسیار ریز تبدیل می شود. این ذرات تمام خصوصیات زعفران خام مانند رنگ واقعی، عطر دلنشین، خواص دارویی، درمانی و غذایی را در خود دارد. پودر زعفران زرین خراسان همان میزان قدرت رنگ دهی زعفران اصلی را دارا می باشد. یکی از مزیت های این کالا کاهش زمان استفاده از آن برای مصرف کننده است.

همان طور که می دانید برای دم کردن زعفران باید زمان کافی داشته باشید. یعنی آنکه زعفران را ساییده و سپس دم نمایید. اما در مورد پودرهای زعفرانی این طور نیست. بلکه انواع پودرها به صورت آماده برای مصرف می باشند.

معرفی محصولات وارد شوید:  صابون گلدن کویین عمده

تفاوت پودر زعفران با گرده زعفران

شاید خیلی از افراد تفاوت پودر زعفران و گرده آن را ندادند. اما این دو محصول متفاوت از یک دیگر هستند. پودر زعفران ابتدا ساییده شده و به صورت یک پودر مخملی در می آید. در نهایت این کالا بسیار نرم و با ذرات ریز می باشد. خواص انواع پودرهای زعفرانی با زعفران خشک شده شباهت زیادی دارد.

اما گرده زعفران همان ذرات ریز و گرده هایی است که به کلاله زعفران چسبیده اند. این ذرات را با الک کردن زعفران از آن جدا سازی می کنند. از نظر قدرت رنگ دهی، عطر و طعم و خواص موجود در آن با زعفران خام متفاوت است. گاهی بسیاری افراد به اشتباه گرده زعفران با به جای پودر زعفران خریداری می نمایند.

پخش شیاف ماریانا

کرم ترک پا بیولیدی عمده

کرم شیر گوسفند اصل

پخش کرم معجزه

صابون صندل

کرم گلدن کویین

مشخصات صابون صندل

پودر زعفران در شیراز
پودر زعفران در شیراز

 

تولید پودر زعفران زرین خراسان در کارخانه مجهز

پودر زعفران زرین خراسان را در کارخانه مجهز و با استفاده از دستگاه های مدرن تهیه می کنند. برای این منظور کلاله ها باید قبل از مصرف به خوبی خشک شوند تا عمل آسیاب کردن به راحتی انجام گیرد.

درصد رطوبت کلاله ها را بعد از انتقال به کارخانه در آزمایشگاه سنجیده و در صورت بالا بودن میزان آن، کلاله ها را ابتدا با استفاده از دستگاه های خشک کن، به خوبی خشک می کنند و سپس مورد استفاده قرار می دهند.

معرفی محصولات وارد شوید:  پودر زعفران ارزان اصل

امروزه کارخانه های بسیاری در زمینه تولید فرآورده های زعفرانی در ایران مشغول به فعالیت هستند که تولید محصولات متنوعی را سبب شده اند. این محصولات به دلیل دارا بودن قیمت مناسب، امکان برخورداری همه افراد از خواص گل سلامتی را ایجاد نموده اند.

 

پودر زعفران در شیراز
پودر زعفران در شیراز
صفحات اجتماعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *