با ما در تماس باشید

09360556002

چه رنگ مانتویی به شلوار سبز میاد

 

جالب است بدانید که طیف رنگ سبز بعد از رنگ آبی دومین رنگ محبوب در بین مردم دنیاست. این رنگ تاثیر گذار از پرتکرارترین رنگ‌ها در طبیعت است. رنگ سبز نماد آرامش، رشد و نمو، از نو زاده شدن (همچون طبیعت بهاری) و همچنین نمادی از هارمونی و هماهنگی است. با این‌حال در دنیای فشن٬ رنگ ریسکی و پر چالشی محسوب می‌شود و معمولا این سوال را در ذهن می‌آورد که به مانتو سبز چه رنگ شالی میاد؟

 

 

حتما ببینید : مدل مانتو جدید 2019 معرفی بیش از 100 مدل جدید و به روز (ایرانی و خارجی)

چه رنگ مانتویی به شلوار سبز میاد

 

هدف از ترکیب رنگ‌های مختلف در یک استایل، رسیدن به هارمونی است و هارمونی ایجاد شده از ترکیب ته‌رنگ‌های مختلف رنگ سبز، بسیار زیبا و چشم نواز است. بنابراین اگر در کمد خودیک یا چند مانتو به رنگ سبز دارید، شاید بد نباشد که به فکر تهیه شال یا روسری در طیف دیگری از رنگ سبز برای ایجاد یک استایل تماما سبز باشید.

 

 

حتما ببینید : مانتو مجلسی بلند، با گیپور، مروارید دوری

 

 

مانتو و شال سبز

 

برای اینکار بهتر است سایه‌های مختلفی از یک ته‌رنگ از رنگ سبز را با یکدیگر ترکیب کنید. ترکیب سبز خزه ای و سبز سدری، ترکیبی بسیار چشم نواز است و در تمام فصول سال قابل استفاده است.

 

 

حتما ببینید : سرهمی زنانه جدید (معرفی انواع Overall )

 

 

همچنین برای ایجاد یک استایل زیبا و منحصر به فرد می‌توانید از شال یا روسری دقیقا به رنگ مانتوی سبز خود استفاده کنید. استایل مونوکروم به رنگ سبز، یکی از استایل‌هایی است که هیچ وقت قدیمی نمی‌شود.

مانتو و شال سبز

 

این ترکیب رنگ، یکی از امن‌ترین و رایج‌ترین ترکیب‌های رنگ سبز در استایل بانوان ایرانی است و علت آن حضور رنگ مشکی است. انتخاب اول بسیاری از بانوان ایرانی در ایجاد یک هارمونی زیبا با رنگ سبز، رنگ مشکی است چرا که رنگ مشکی رنگی رسمی محسوب می‌شود و همزمان نمادی از شکوه و قدرت است. اگر شما هم به این ترکیب رنگ علاقه دارید، خبر خوبی که کمدا برای شما دارد این است که رنگ مشکی با کلیه ته‌رنگ‌های رنگ سبز به خوبی همخوانی دارد و می‌توانید با داشتن یک شال یا روسری مشکی، استایل‌های متعددی با رنگ سبز ایجاد کنید.

 

 

حتما ببینید :  مانتو ترک (ترکیه ای 2019)

 

مانتو سبز با شال و روسری مشکی

 

شال‌ها و روسری‌های مشکی متعددی در اپلیکیشن کمدا با بیش از 50درصد تخفیف موجود است. اگر هنوز اپلیکیشن کمدا را دانلود نکرده اید، همین حالا با دانلود اپلیکیشن و یک جستجوی سریع برای شال و روسری مشکی، اولین خرید خود را انجام بدهید.

 

 

در علم رنگ‌شناسی، قرمز رنگ مکمل رنگ سبز شناخته می‌شود و بنابراین می‌توان گفت که شال و روسری قرمز با مانتوی سبز انتخاب مناسب بعدی است. عموما ترکیب کلیه رنگ‌های مکمل، ترکیبی بسیار چشمگیر است. بنابراین با ترکیب شال و روسری قرمز و مانتوی سبز به خوبی به چشم خواهید آمد و دیده خواهید شد.

مانتوی سبز با شال و روسری قرمز

 

در هنگام خلق استایل با این دورنگ دقت کنید که رنگ قرمز عموما رنگی گرم محسوب می‌شود و بهتر است با ته‌رنگ‌های سرد تر از رنگ سبز ترکیب شود. هرچند ترکیب ته رنگ‌های گرم‌تر از رنگ قرمز(نزدیک به نارنجی) و ته رنگ‌های گرم رنگ سبز (نزدیک به زرد) بهترین انتخاب برای روزهای پاییزی است.

شیک تر باشید  انواع مانتو پ

اگر به این ترکیب رنگ علاقه دارید، بهتر است بدانید که روزهای منتهی به کریسمس و همچنین شب یلدا بهترین زمان برای خلق استایل با این دو رنگ است.

سه ترکیب رنگ بالا، شناخته شده ترین ترکیب‌ها با رنگ سبز هستند و کلیدهای اصلی این سوال: به مانتو سبز چه رنگ شالی میاد؟  اما در ادامه ترکیب رنگ‌هایی را بررسی می‌کنیم که شاید برایتان جدید و جالب باشد.

در علم رنگ شناسی، رنگ سبز و زرد رنگ های متشابه هستند و ترکیب آنها، ترکیبی چشم‌نواز است. بنابراین شاید انتخاب بعدی برای یک مانتوی سبز، شال یا روسری به رنگ زرد باشد. برای اینکه در ترکیب شال و روسری زرد رنگ و مانتوی سبز رنگ موفق عمل کنید، بهتر است از رنگ سبز نسبتا روشن و زرد لیمویی استفاده کنید تا ظاهری پرنشاط ایجاد کنید. آزاده صمدی از هنرمندان خوش استایل ایران است و استایل‌های متنوع و زیبایی را با مانتوی سبز رنگ خلق می‌کند. در تصویر زیر استایلی زیبا از مانتوی سبز و شال و روسری زرد رنگ از این هنرمند را می‌بینیم.

 

 

حتما ببینید : مانتو دخترانه

 

 

 

مانتوی سبز با شال و روسری زرد

 

اگر به ترکیب رنگ سبز و زرد علاقه دارید، می‌توانید هنگام پوشیدن مانتوی سبز رنگ، همواره یکی از آیتم‌های استایل خود را به رنگ زرد انتخاب کنید. رنگ زرد را میتوان به خوبی در کنار بیشتر رنگ‌ها قرار داد و استایلی زیبا خلق کرد. در تصویر زیر، ترکیبی چشم نواز از رنگ‌های سبز، زرد و مشکی می‌بینیم.

 

 

حتما ببینید : مانتو کوتاه

 

 

 

مانتوی سبز با شال و روسری زرد

 

بله، تعجب نکنید: بر خلاف باور عموم می‌توانید رنگ سبز و آبی را بدون هیچ نگرانی با هم بپوشید. همانطور که در مورد قبل دیدیم، رنگ سبز به خوبی با رنگ زرد که یکی از رنگ‌های اصلی تشکیل دهنده آن است ترکیب می‌شود. در مورد رنگ آبی هم می‌توان همین نتیجه را گرفت. ترکیب رنگ سبز و رنگ آبی یک ترکیب خاص و چشم نواز است. در تصویر زیر ترکیبی محسور کننده از این دو رنگ محبوب را می‌بینیم.

 

 

حتما ببینید : مانتو لاکچری 2019

 

 

 

مانتوی سبز با شال و روسری آبی

 

برای ترکیب این دو رنگ هیچ محدودیتی ندارید چراکه بیشتر ته‌رنگ‎های این دو رنگ به خوبی با یکدیگر هم‌خوانی دارند. اما توصیه کمدا به شما این است که هنگام ترکیب این دو رنگ، ابتدا به سراغ رنگ های پاستلی بروید.

همچنین، اگر به استایل های مونوکروم علاقه دارید، میتوانید در کنار استایل‌های مونوکروم با رنگ سبز از اکسسوری‌های آبی استفاده کنید و اثر استایل خود را تقویت کنید.

طیف ترکیب رنگ

 

مانتوی سبز با شال و روسری آبی

 

اگر دلتان می‌خواهد که استایلی مدرن داشته باشید و برایتان این سوال پیش آمده که به مانتو سبز چه رنگ شالی میاد؟ ، پیشنهاد کمدا به شما استفاده از شال و روسری سفید در کنار مانتوی سبز رنگ است. شال و روسری سفید و مانتوی سبز، ظاهری مدرن و با نشاط به استایل شما می‌دهد. ترکیب رنگ سفید و سبز می‌تواند اثرات مختلفی داشته باشد. مثلا اگر دلتان می‌خواهد امروز مانتوی سبز رنگتان را بپوشید و استایلی کژوال داشته باشید، بهتر است به سراغ یک شال یا روسری سفید و یا سبز و سفید و یک جفت کفش اسپرت سفید بروید. شلوار کتان سفید رنگ و یا جین سورمه‌ای این استایل را به خوبی کامل می‌کند. این ترکیب رنگ، بهترین انتخاب برای قرارهای دوستانه است.

شیک تر باشید  رنگ مانتو لیمویی

حتما ببینید : مانتو تابستانی با پارچه نخی، حریر

 

 

مانتو سبز با شال و روسری سفید

 

اگر ترندها را در مد و استایل دنبال می‌کنید، حتما خبر دارید که رنگ های سبز و صورتی در ترندهای سال 2019 حضور پر رنگی دارند. ترکیب این دو رنگ در ته‌رنگ‌های مختلف هر دو رنگ زیبا و چشمگیر است. اما توصیه کمدا به شما ترکیب دو رنگ ارغوانی و سبز بسیار روشن است. بنابراین اگر یک مانتوی سبز روشن دارید می‌توانید از شال و روسری ارغوانی برای ایجاد یک استایل زیبا، منحصر به فرد و باشکوه استفاده کنید.

 

 

حتما ببینید : مانتو جلوباز

 

 

 

مانتو سبز با شال و روسری صورتی

 

رنگ سبز به سادگی با رنگ‌های خنثی ترکیب می‌شود. رنگ خاکی رنگی خنثی است و به خوبی با سبز ترکیب می‌شود. اگرچه رنگ خاکی با بیشتر ته‌رنگ‌های رنگ سبز همخوانی هوبی دارد اما بهترین همنشین رنگ خاکی از خانواده رنگ سبز، سبز زیتونی است. بنابراین اگر مانتوی سبز زیتونی دارید، پیشنهاد کمدا به شما شال یا روسری خاکی، نارنجی و کرم رنگ است.

 

 

 

 

حتما ببینید: مانتو تابستانی

 

مانتو سبز با شال و روسری خاکی

 

اگر مانتوی سبزتان را تا به حال در کمد رها کرده بودید و نمیدانستید که چه رنگی را می‌توانید با آن ست کنید، بهتر است به کمدتان سری بزنید و مانتوی سبز زیبایتان را نجات بدهید! برای سرک کشیدن به کمد دختران ایرانی  و خرید شال و روسری با 50 درصد تخفیف، اپلیکیشن کمدا را نصب کنید. این هم لینک دانلود اپلیکیشن:

در نظرات این نوشته، پذیرای رنگ‌های پیشنهادی شما برای خلق یک استایل زیبا در کنار مانتوی سبز رنگ هستیم.

 

 

 

 

چه رنگ مانتویی به شلوار سبز میاد

 

در ابتدا، ممکن است استفاده از لوازم جانبی و لباس های دیگر برای ست کردن با شلوارهای سبز دشوار به نظر برسند، اما این چنین نیست. با توجه به اینکه دامنه رنگ بسیار گسترده است و همیشه باید در نظر داشته باشیم که چه زمانی از سال است، گزینه های زیادی در دسترس است. در این مقاله، ما به طور مفصل توضیح می دهیم که چه چیزی را با شلوار سبز بپوشید. البته این رنگ هایی که گفته می شود را می توان با مانتو سبز هم ست کرد.

 

 

سفید

 

یکی از ترکیب های سنتی پوشیدن با شلوار سبز، رنگ سفید است، می توانید بعضی مواقع از تی شرت سفید استفاده کنید. یا برای موارد رسمی تر از بلوز استفاده کنید. این یک ترکیب مناسب برای لباس اداری است، زیرا پیراهن های سفید با رنگ سبز تیره تر و هر رنگ تیره ای مطابقت دارد.

 

 

ست کردن شلوار سبز با لباس سفید

 

 

 

مشکی

 

یکی دیگر از ست های کلاسیک ترکیب شلوار سبز با رنگ مشکی است، رنگی که با همه چیز ست می شود. مانند مورد قبلی، می توانید با ظاهر خود سازگار شوید و پوششی را انتخاب کنید که برای مناسبت ها مناسبترین باشد. با این حال، این یک روش عالی برای یک سبک شیک و مناسب برای رویدادهای رسمی تر است که احتیاج به آداب و رسوم بیشتری دارد، به همین دلیل باعث جذابیت بیشتری به لباس شما می شود.

شیک تر باشید  مدل مانتو شیک و باکلاس2021

 

 

سایه های تیره رنگ سبز با رنگ سیاه خیلی مناسب به نظر نمی رسد. سبز نظامی، زیتونی یا سبز روشن توصیه می شود که سایه ها با رنگ مشکی انجام شود.

 

 

راهنمای ست کردن لباس با شلوار سبز

 

 

 

رنگ پوست (کرم) یا بژ

 

اگر می خواهید توجه دیگران را به شلوار خود جلب کنید، توصیه می کنیم آنها را با پیراهن یا ژاکت به رنگ پوست یا بژ ترکیب کنید. بنابراین، به رنگ لباس توجه نخواهد شد و نگاه ها به رنگ شلوار متمرکز می شود. رنگ پوست رنگی است که می تواند با هر سایه ای از رنگ سبز ست شود، بنابراین این یکی از بهترین گزینه ها است.

 

 

بهترین رنگ ست کردن با شلوار سبز

 

 

 

شما همچنین می توانید شلوار سبز را با یک پیراهن آبی ترکیب کنید، با استفاده از سایه های مختلف آبی، این گزینه راه های زیادی به شما می دهد. رنگ آبی اقیانوس، آسمان، کهربایی یا کلاین و غیره. نوعی فریبنده است اما همانطور که در زیر می بینید این دو رنگ با هم کاملاً مطابقت دارند، همانطور دو رنگ پاستیلی سبز و پاستیلی آبی کاملا با هم مطابقت دارند.

 

 

ست بلوز با شلوار سبز

 

 

 

رنگ صورتی

 

سبز و صورتی رنگ های مکمل هستند، اما این بدان معنا نیست که آنها نمی توانند ترکیب شوند، برعکس! چه صورتی کمرنگ چه رنگ گل فوکسیا، گزینه های زیادی برای ظاهری عالی و جسورانه وجود دارد. بهترین گزینه شما این است که صورتی کمرنگ انتخاب کنید، که بدون توجه به شلوار سبز شما مناسب خواهد بود. با این وجود می توانید با استفاده از تکنیک مسدود کردن رنگ، از رنگ های صورتی روشن برای ظاهری جسورانه تر استفاده کنید.

 

 

ست کردن شلوار سبز با لباس صورتی

 

 

 

لباس های طرح دار

 

همچنین، می توانید شلوارهای سبز خود را با پیراهن های طرح دار یا گل دار، پوست حیوانات، راه راه و غیره استفاده کنید، بیشتر انواع چاپ با رنگ سبز انجام می شود. رنگ سبز با نوارهای عمودی کاملاً مناسب است، خصوصاً در ترکیب هایی مانند سفید و آبی یا کرم و صورتی روشن.

 

 

طرح های مناسب برای ست کردن با شلوار سبز

 

 

 

چه کفش رنگی با شلوار سبز بپوشید

 

چه رنگ مانتویی به شلوار سبز میاد

 

یکی از شایع ترین تردیدها این است که چه کفش رنگی را با شلوار سبز بپوشید. واقعیت این است که بسیار به رنگی که شما با شلوار سبز پوشیده اید بستگی دارد.

 

 

چندین گزینه وجود دارد. شما می توانید یک کفش را به همان رنگ بلوزتان انتخاب کنید که همیشه یک انتخاب راحت است. با این حال ، اگر می خواهید کفش هایی به رنگ های دیگر بپوشید، به شما توصیه می کنیم که به دنبال رنگی خنثی باشید که به زیبایی با هر رنگی مثل مشکی، سفید، خاکستری یا رنگ پوست ترکیب شود.

 

 

کفش های مناسب برای ست کردن با شلوار سبز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

                                                                                           کلیه حقوق برای وب سایت شیک فصل محفوظ می باشد.

Copyright © 2021 shikfasl.ir System Ltd.learnian  ® , All Rights Reserve