مدل بافت حاشیه چادر گاج افغانستان

دسته‌ها

مدل بافت حاشیه چادر گاج افغانستان
مدل بافت حاشیه چادر گاج افغانستان
مدل بافت حاشیه چادر گاج افغانستان
مدل بافت حاشیه چادر گاج افغانستان
مدل بافت حاشیه چادر گاج افغانستان
مدل بافت حاشیه چادر گاج افغانستان

 

( مدل بافت حاشیه چادر گاج افغانستان )۶ مدل بافت موی مجلسی گپ خبرآنلاین با یک طرفدار آلمانی شفر در حاشیه زیر سیاه‌چادر گالری تصاویر انواع مدل مانتو مجلسی با رنگ سال 97 2018 نمکستان گالری عکس های شیک ترین مدل مانتو با رنگ سال 97 2018 در ادامه با ما همراه باشید همراه نمکستان باشید تا مدل مانتو مجلسی رنگ سال 97 2018 را مشاهده کنید رنگ سال 2018 از طرف کمپانی پنتون بنفش ultra violet اعلام شد گلیم در افغانستان گیلیم در اوکراین بداس در قفقاز لیاط در سوریه و لبنان چیلیم در رومانی و همچنین کیلیم در ترکیه و لهستان و مجارستان و عربستان از جمله نامهای متفاوت أن است بافت حاشیه با قلاب بافت حاشیه قلاب بافت سر چادر افغانی بافت بافت مدل ناف بافت مربع را ادامه می دهیم به آخر هر قسمت که رسیدیم 4 پایه بلند می بافیم قسمت دوم مربع را نیز بافته و در آخر دوباره 4 پایه بلند دیگر می بافیم تا 4 قسمت به پایان می رسد جدیدترین و شیک ترین مدل تزیین چادر و پارچه حاشیه های مدل بافت مو برک در کشورهایی چون ایران افغانستان بافت چادر شب و حاشیه خلیج طراحی چادر ایرانی در رنگ های متنوع و زدودن رنگ سیاه از این پوشش جدیدترین ابتکار پوشش در کنار پسته زعفران و خاویار فرش ایران نیز یکی از مشهورترین صادرات غیر نفتی کشور [ مدل بافت حاشیه چادر گاج افغانستان ]

مدل بافت حاشیه چادر گاج افغانستان

منبع:قالی افغانی یا قالیچه افغانی[۱] گونه‌ای کف‌پوش دست‌باف است که به‌طور سنتی در افغانستان تولید می‌شده‌است.[۲] امروزه بسیاری از قالی‌های افغانی توسط پناهندگان افغانی ساکن در ایران و پاکستان بافته می‌شود.[۳] این قالی در سال‌های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ میلادی جوایز بین‌المللی بسیاری را در نمایشگاهی که هر ساله در شهر هامبورگ کشور آلمان برگزار می‌شود، به‌دست آورده‌است.[۴] این قالی به‌طور معمول در بخش‌های شمالی و غربی افغانستان و توسط گروه‌های قومی گوناگون، به خصوص قوم ترکمن سراپا می‌شود.[۱]

شیک تر باشید  چادر نماز گل گلی

یکی از خوش‌رنگ‌ترین و ممتازترین گونه‌های قالی مشرقی، که در دسته قالی‌های افغانی نیز محسوب می‌شود، قالی شیندند یا ادراسکان هستند که در استان هرات، در غرب افغانستان بافته می‌شود. نقش‌های انسانی و حیوانی پرامتداد و قوی، از بارزه‌های چهره‌ای این قالی‌ها هستند. قالی شیندند، در سراسر افغانستان، و بیشتر در مزار شریف پرطرفدار و پرفروش می‌باشد.

یکی دیگر از کالاهای عمده و اساسی افغانستان، قالی‌های بلوچی، به‌خصوص جانمازهای بلوچی هستند هستند. این قالی‌ها به وسیله بلوچی‌های ساکن بخش جنوب‌غربی افغانستان تولید می‌شود.

گیاهان گوناگون و دیگر رنگ‌ینه‌های طبیعی برای تولید رنگ‌های غنی استفاده می‌شود. قالی‌ها بیشتر در اندازه‌های میانی هستند. در قالی افغانی، بسیاری از الگوها و رنگ‌ها استفاده می‌شود، ولی الگو سنتی و بیشتر مرسوم، چاپ هشت‌ضلعی بخارا (چاپ هشت‌ضلعی به کمک پای فیل)، در پیش‌زمینه عموماً قرمز می‌باشد. بافندگان، معمولاً دیگر تزئینات سبک زندگی چادرنشینی، مانند تکه‌های مرتبط با جشن‌ها و چادرهای قابل‌حمل را نیز تولید می‌کنند.

مدل بافت حاشیه چادر گاج افغانستان
مدل بافت حاشیه چادر گاج افغانستان

1 فکری در “مدل بافت حاشیه چادر گاج افغانستان

  1. فریبا ۷۸ پاسخ

    سلام
    این مدل چادر های افغانی با این طرحی های چقدر قشنگه واقعا لایک داره❤❤❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© ۲۰۱۹ تمامی حقوق متعلق به فروشگاه اینترنتی شیک فصل می‌باشد.

الان خرید کنید!