با ما در تماس باشید

09360556002

مانتو چرمه دوزی

مانتو چرمه دوزی
مانتو چرمه دوزی

مدل مانتو تکه دوزی شده از مدل های جدید و به روز مانتو می باشد که دارای طراحی های مختلف و جذابی است که می تواند یک انتخاب خاص و فوق العاده برای دختر خانم های شیک پوش باشد.

در این مطلب انواع مدل مانتوی تکه دوزی شده را با طرح های مختلف مشاهده خواهید کرد. این مدل مانتوها دارای طراحی بلند و کوتاه می باشد و از مدل های طراحی شده به روز می باشد. این نوع مانتوها دارای طراحی ساده و در عین حال شیک می باشند. تکه دوزی های مناسب برای این مدل مانتوها با انواع سنگ دوزی، گلدوزی و دوخت دو تکه پارچه انجام می گیرد.

 

برای دوخت این نوع مانتوها باید بیشتر با دوخت و طراحی صحیح این مانتوها آشنا شوید. برای دوخت مانتوهای تکه دوزی از تکه دوزی در قسمت های بالاتنه یا قسمت های پایین مانتو و همچنین از طراحی آستین ها و قسمت پشت مانتو می توانید استفاده کنید. مانتوهای تکه دوزی را به عنوان مدل مانتو سنتی نیز معرفی می نمایند که البته این مورد در صورتی مطرح می گردد که از تکه دوزی های سنتی و یا پارچه های سوزن دوزی برای تزیین مانتو استفاده گردد.

مانتو چرمه دوزی

مانتوی تکه دوزی شده سنتی

 

در دوخت و مدل این نوع مانتو، استفاده از ست رنگ و انتخاب نوع و مدل مناسب پارچه یا مانتو در شیک به نظر رسیدن آن مؤثر است. اگر شما رنگ مشکی را به عنوان پارچه اصلی انتخاب می کنید باید از تکه دوزی های طلایی و یا رنگ های روشن و مناسب دیگر برای تکه دوزی استفاده کنید.

شیک تر باشید  مانتو و سارافون

 

مانتوی مشکی تکه دوزی شده

 

 

مانتوی مجلسی و شیک تکه دوزی شده

 

مانتوی تکه دوزی جدید و زیبا

 

تکه دوزی روی مانتوی مشکی

 

مانتوی تکه دوزی شده جدید و زیبا

 

در ادامه تصاویر انواع مدل مانتو دخترانه شیک و خاص را مشاهده می فرمایید که از زیباترین مدل مانتوهای تکه دوزی محسوب می گردند. این مدل مانتوها به عنوان مدل مانتو تابستانی فانتزی مورد توجه بانوان قرار گرفت و در این تابستان افراد زیادی اقدام به دوخت یا خرید مانتو تکه دوزی نمودند.

مانتو چرمه دوزی
مانتو چرمه دوزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

                                                                                           کلیه حقوق برای وب سایت شیک فصل محفوظ می باشد.

Copyright © 2021 shikfasl.ir System Ltd.learnian  ® , All Rights Reserve