با ما در تماس باشید

09360556002

مانتو رنگ گوشتی

مانتو رنگ گوشتی

در سایت شیک فصل درباره موضوع مانتو پوشت رنگی صحبت می کنیم.

مانتو رنگ گوشتی
مانتو رنگ گوشتی

رنگ کالباسی

رنگ کالباسی، یک رنگ غیر معمول مینیمالیستی است که در کنار رنگ های خنثی و انواع آبی، تضادهای بی نظیری را به وجود می آورد. این پالت رنگی که به شما معرفی می کنم، یک ترکیب رنگی عالی برای جدا کردن فضاهای مختلف خانه به خصوص در خانه های پلان باز است. تنالیته های طوسی، کرمی و رنگ خاکی در ترکیب با رنگ کالباسی عالی به نظر می رسند. بهترین کاربرد این ترکیب رنگی، این است که رنگ های خنثی را برای کف، دیوارها، سقف و ستون ها در نظر گرفته و با رنگ کالباسی جزییات را نمایش بدهید.

رنگ کالباسی، یک رنگ غیر معمول مینیمالیستی است که در کنار رنگ های خنثی و انواع آبی، تضادهای بی نظیری را به وجود می آورد. این پالت رنگی که به شما معرفی می کنم، یک ترکیب رنگی عالی برای جدا کردن فضاهای مختلف خانه به خصوص در خانه های پلان باز است.

رنگ پاستیلی

با ترکیب رنگ‌های پاستلی حس خنکی برای خودتان ایجاد کنید. ترکیب دو تا سه رنگ نتیجه خوبی می‌دهد. بلوز آبی آسمانی، دامن یاسی، کیف سبز پسته‌ای و کفش یاسی چطور است؟ مانتوی آبی ارغوانی، شلوار و شال یاسی، کیف و صندل آبی آسمانی حسابی تابستانی می‌شود. پیراهن ماکسی زرد لیمویی، صندل و کیف سبز نعنایی استایل متفاوت و جذابی‌ست.

مانتو رنگ گوشتی
مانتو رنگ گوشتی

 

پاستلی‌ها را از کمد بیرون بیاورید و لباس‌هایی به رنگ خنثا کنارشان بگذارید. پالت رنگی‌‌تان را ساده نگه دارید و اجازه دهید رنگ ملایم لباس‌ها، داغی تابستان را جبران کند. مانتوی سفید، شلوار صورتی، کفش سفید، کیف طوسی روشن و شال سفید با طرح آبرنگی صورتی یک گزینه همه‌پسند برای ست کردن رنگ پاستلی تابستانی‌ست.

جین آبی

جین آبی روشن با لباس‌هایی به‌رنگ سفید، صورتی و آبی آسمانی ترکیب دلپذیری می‌شود. سفید رنگ معجزه‌گری‌ست، آن را با لیمویی و نعنایی هم امتحان کنید. تاپ و کت لیمویی، شلوار سفید و کفش صدفی رسمی و دلبربا به‌نظر می‌رسد. شومیز آبی روشن، شلوار و کیف بژ با کت سفید یک ست رسمی دیگر است که برای سن‌های بالاتر جذاب به‌نظر می‌رسد.

شیک تر باشید  قد مانتو ۹۰

کافی‌ست اکسسوری یا یک تکه لباس به رنگ شاد را کنار پاستلی‌ها بچینید و کار تمام است. با بلوز و شلوار صورتی، کیف سرخابی دست بگیرید. با وارد کردن نارنجی به ست لیمویی و نعنایی، متفاوت‌تر از همیشه ظاهر شوید. پیراهن لیمویی با کفش و کیف بنفش هماهنگ می‌شود.

کمتر خانمی ا‌ست که کیف و کفش مشکی در کمدش نداشته باشد. مشکی از آن رنگ‌هایی‌ست که حتا تابستان نمی‌شود از آن چشم پوشید. خبر خوب این‌که مشکی با رنگ‌های پاستلی هم ترکیب خوبی می‌سازد. با ست آبی به کیف مشکی براق فکر کنید. پیراهن صورتی را با کفش مشکی بپوشید. مشکی را کنار  سبز نعنایی یا لیمویی بگذارید. از چنین استایلی پشیمان نمی‌شوید.

تاپ آبی ساتن با دامن یاسی لینن، بلوز یاسی نخی با دامن سبز پسته‌ای حریر، مانتویی با گل‌های گیپور برجسته و شلوار لینن، ست جذابی برای شماست که ترجیح می‌دهید پاستلی خالص به‌تن نکنید.

مانتو رنگ گوشتی

خیلی از ما بیشتر از رنگ های سفید، سیاه، طوسی و قهوه ای برای انتخاب لباس خود استفاده می کنیم زیرا هم راحت تر با هم ست می شوند و هم زمان زیادی برای فکر کردن و هماهنگ کردن رنگ ها مورد نیاز نیست اما کافی است تا کمی هنرمندی و ذوق و سلیقه به خرج بدهید و دو رنگ متفاوت را به زیبایی کنار هم قرار بدهید و با خلق ترکیب رنگ های جدیدتر و شادتر از آن لذت ببرید.بر اساس آخرین پژوهش ها دانشمندان، رنگ ها تاثیرات روانی زیادی دارند.

مانتو رنگ گوشتی
مانتو رنگ گوشتی

زمانی که ما به رنگ خاصی نگاه می کنیم در واقع پیامی به مغز ما فرستاده می شود و سبب می شود هیپوتالاموس هورمونی را ترشح کند. به عنوان مثال نگاه کردن به رنگ های گرم و روشن مانند قرمز یا صورتی، هورمون دوپامین که به هورمون احساسات خوب معروف است در مغز ترشح می شود و سبب تقویت روحیه و نشاط می شود. از طرف دیگر نگاه کردن به رنگ های سرد باعث ترشح هورمون اکسی توسین می شود که سبب ایجاد آرامش و خونسردی می شود.

شیک تر باشید  مانتو اینستاگرام ۲۰۲۱

ترکیب رنگ های شاد کار زیاد آسانی نیست و اگر این ترکیب را بر تن کسی ندیده باشید، انتخاب آن برای شما چندان خوشایند نیست؛ بنابراین هدف این مقاله معرفی رنگ هایی است که هم از لحاظ ترکیبی بسیار شیک و جذاب می شوند و هم تاثیرات بسزایی بر روی سلامتی شما دارند.

لباس قرمز با چه رنگی ست می شود؟

رنگ قرمز را می توان با یک یا ترکیبی از چند تا از این رنگ ها پوشید. رنگ قرمز به زرد، سفید، سبز، قهوه ای و آبی می آید. اما شیک پوشی در ترکیب قرمز و مشکی است.

لباس قرمز روشن با چه رنگی ست می شود؟

قرمز روشن را می توان با رنگ های خنثی کرم، سفید و طوسی به آسانی ست کرد. البته این رنگ با آبی و سبز روشن هم ترکیب خاصی به وجود می آورد اما استفاده ی آن احتیاج به کمی جسارت دارد!

مانتو رنگ گوشتی
مانتو رنگ گوشتی

رنگ سبز یشمی با چه رنگی ست میشود؟

شاید در ابتدا ترکیب رنگ ارغوانی و سبز یشمی، آن هم برای لباس بیشتر تند و جلف به نظر برسد اما اشتباه نکنید همراهی سبز یشمی یا آبی روشن با ارغوانی کاملا این تصور را از بین می برد و تندی رنگ ارغوانی را خنثی می کند و در اصل این ترکیب رنگ با بیشتر پوست ها همخوانی دارد و سبب می شود رنگ پوست شما به اصطلاح باز شود. این ترکیب رنگ، برای از بین بردن استرس و اضطراب بسیار مناسب است.

رنگ خردلی به چه رنگی می آید؟

برای ست مانتو خردلی و سایر لباس هایی به این رنگ، می توان از رنگ های زیر استفاده کرد که عبارتند از :

رنگ بادمجانی، سبز تیره، سرمه ای، خاکی، بنفش، صورتی، قهوه ای، زیتونی، مشکی و سفید رنگ های مناسبی برای ست کردن رنگ خردلی هستند.

رنگ خردلی با رنگ آبی جین و طیف های دیگر رنگ آبی به خوبی ست می شود. لباس خردلی را با یک پیراهن یا شلوار خاکی رنگ ست کنید و بپوشید.

شیک تر باشید  مانتو ب رنگ خردلی

این ترکیب رنگ، تنی طلایی رنگ به پوست شما می دهد و آن زرق و برق و تندی رنگ خردلی را از بین می برد. در کنار این ترکیب استفاده از زیورآلات طلایی رنگ نیز بسیار مناسب است. این ترکیب برای افراد میانسال بسیار مناسب است.

رنگ پوست پیازی با چه رنگی ست می شود

رنگ پوست پیازی با چه رنگی ست میشود؟رنگ صورتی کمرنگ هم همانند رنگ سرخابی رنگی شاد و جوان پسند است و نسبت به رنگ سرخابی بیشتر قابلیت استفاده در مکان های مختلف را دارد.

مانتو رنگ گوشتی
مانتو رنگ گوشتی

صورتی که رنگ مورد علاقه خانم ها است، به خوب با بسیاری از رنگ ها ست می شود. صورتی را می توان با قهوه ای، سرخابی، سفید، زیتونی، طوسی، فیروزه ای و یا آبی کم رنگ ترکیب کرد. سبز کم رنگ نعنایی پیشنهاداتی برای ست کردن با صورتی است.

 

 

مانتو رنگ گوشتی
مانتو رنگ گوشتی

طراحی مد

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

طراحی مد (به انگلیسی: Fashion Design) هنر استفاده از طراحی، زیبایی‌شناسی (حسّیک) یا زیبایی طبیعی برای خلق پوشاک و زیورآلات است، طراحی مد متأثر از نگرش‌های اجتماعی، فرهنگ‌ها و جوامع مختلف بوده و به اندازهٔ همین تفاوت‌ها دارای تنوع بالایی است. طراحان مد به طرق متفاوتی در بخش‌های طراحی پوشاک و زیورآلات کار می‌کنند؛ بعضی به تنهایی و بعضی به عنوان بخشی از یک گروه به این حرفه مشغول هستند. آن‌ها با تلاش برای طراحی لباس‌های زیبا و باب طبع جامعه سعی در بیشتر کردن تمایل مصرف‌کنندگان دارند. به دلیل اینکه طراحی و ارائهٔ لباس‌های جدیدی که مورد پسند عموم قرار بگیرند فرایندی زمان‌بر است، متخصصان این حرفه در عین حال باید بتوانند به‌طور دقیق، زمان تغییر سلیقهٔ مصرف‌کننده را پیش‌بینی کنند. مد و رسانهٔ آن که پوشاک است نمادی از وضعیت اجتماعی و اقتصادی جوامع هستند.

منبع :ویکی پدیا

پست های تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

                                                                                           کلیه حقوق برای وب سایت شیک فصل محفوظ می باشد.

Copyright © 2021 shikfasl.ir System Ltd.learnian  ® , All Rights Reserve