با ما در تماس باشید

09360556002

مانتو رنگ روشن شیک 2021

مانتو رنگ روشن شیک 2021
مانتو رنگ روشن شیک 2021

انواع مدل مانتو به رنگ سال 2021 : ما مجموعه ای از مدلهای جدید و شیک مانتوهای زرد و لیمویی از روشن تا تیره متناسب با رنگ 2021-1400 را در انواع زنانه و دخترانه، مجلسی و اسپرت نخی و حریر و کوتاه و بلند در این قسمت آماده کرده ایم ، برای مانتو جدید 1400 نوروزی. و در بهار 2021 ایده بگیرید و خرید کنید.

 

رنگ زرد روشن که توسط موسسه پنتون با کد رنگ PANTONE 13-0647 انتخاب شده است ، یک سر زرد روشن ، زنده و پر جنب و جوش است ، یک رنگ گرم و پر از انرژی خورشیدی.

خاکستری کامل با کد رنگ PANTONE 17-5104 نمادی از عناصر محکم ، قابل اعتماد و بی انتها است که پایه ای محکم ایجاد می کند. این رنگ حس خنکی ، انعطاف پذیری و پایداری را به ما القا می کند.

مانتو رنگ روشن شیک 2021

 

مد رنگ سال ۲۰۲۱ – ۱۴۰۰:

 

ترکیبی از زرد و خاکستری با جسارت بخشیدن به روحیه، نیاز درونی به دیده شدن، با جسارت روح برجسته می کند. ترکیبی از بینش ، نوآوری و شهود ، احترام به خرد ، تجربه و هوش ، بازسازی را القا می کند و ما را به سمت شیوه های جدید تفکر و مفاهیم سوق می دهد.

حتما ببینید:مانتو رنگ زغالی

 

سال ۲۰۲۰ سال سخت و آشفته‌ای در تمام دنیا بود، بنابراین عجیب نیست که مؤسسه رنگ پنتون دو رنگ را به عنوان رنگ سال انتخاب کرده است، این انتخاب نشان دهنده بلاتکلیفی نیست بلکه می‌تواند یک استعاره باشد: نور انتهای تونل!

لوری پرسمن، معاون رئیس مؤسسه رنگ پنتون گفت: هیچ رنگی نمی‌تواند معنای لحظه را درک کند؛ همه ما فهمیدیم که به تنهایی نمی‌توانیم این کار را انجام دهیم. همه ما درک عمیق‌تری از چگونگی نیاز به یکدیگر و حمایت عاطفی و امید داریم. این ترکیبی است که بیانگر انعطاف پذیری، خوش بینی و امید و مثبتی است که ما نیاز داریم.” لئاتریس آیزمن، مدیر اجرایی مؤسسه رنگ پنتون گفت: تصمیم ما انتخاب دو رنگ مستقل کنار هم است.

 

 

 

مانتو رنگ روشن شیک 2021
مانتو رنگ روشن شیک 2021

در توضیح این انتخاب همچنین گفته شده است: یک پیوند رنگی، پیامی از قدرت و امید را ارائه می‌دهد که هم ماندگار است و هم روح بخش. در بیانیه منتشر شده در وب سایت پنتون آمده است: “عملی و سنگی اما در عین حال گرم و خوش بین، اتحاد بین قدرت و مثبت بودن؛ این یک داستان رنگی است که احساسات متفکرانه عمیق‌تر را با وعده‌ای درخشان و دوستانه در بر می‌گیرد.

 

بیشتربخوانید: مدل مانتو زیبا دخترانه 2021

 

کارشناسان کمپانی پنتون رنگ زرد را به خاطر داشتن و القای حس قدرت، انرژی، مثبت بودن، آفتاب و خاکستری را به خاطر سایه‌های روح‌انگیز، الهام ‌بخشی و تلاش برای نشاط انتخاب کرده‌اند. آنها معتقدند ترکیب این دو رنگ پیامی حاوی قدرت و امید را القا می‌کند.

 

کارشناسان رنگ می‌گویند: در سال ۲۰۲۱ ما باید احساس کنیم که همه چیز روشن‌تر می‌شود، این برای روح انسان ضروری است.

در ۲۲ سال گذشته این نخستین بار است که دو رنگ مستقل به عنوان رنگ سال مؤسسه پنتون انتخاب می‌شوند؛ برای اولین بار یک رنگ از طیف خاکستری در این انتخاب است و طیف زرد برای بار دوم: بار اول در سال ۲۰۰۹ و پس از آنکه بحران اقتصادی بزرگ سال ۲۰۰۸ بسیاری از کشورها را تحت تأثیر قرار داد.

شیک تر باشید  مانتو جلو باز دخترانه

مدل مانتو جدید تابستانی

 

 

با توجه به اینکه گفته می شود رنگ خاکستری با خلق و خوی منفی مانند غم ، ترس و ناامیدی همراه است ، انتخاب رنگ خاکستری کمی پیچیده به نظر می رسد ، اما پنتون گفت که به دلیل کیفیت مقاومت ، سایه ای متوسط است و سایه ای سنگین نیست. و قابلیت اطمینان آن انتخاب شده است.

با این حال ، با توجه به سال اخیر و همه گیری و نگرانی اقتصادی Covid 19 ، انتخاب رنگ با ویژگی های منفی یا تلخ بی دلیل نیست.

 

رنگ زرد یکی از رنگهای گرم و جز رنگهای اصلی محسوب می‌شود، از نظر طیفی، رنگ زرد میان نارنجی و سبزاست. این رنگ در بیشتر فرهنگ‌ها نمایانگر دانش و معرفت و نشانه‌ی شور جوانی، آفتاب، شادی و گرما است. زرد در طیف‌های مختلف شناخته شده است که از آن جمله رنگ زرد تیره، زرد روشن، زرد لیمویی است هر کدام یک نماد خاص و متفاوتی برای خود دارد، رنگ زرد لیمویی که رنگ سال است، نماد شور و اشتیاق برای زندگی است.

مدل مانتو جدید تابستانی

 

مانتو رنگ روشن شیک 2021
مانتو رنگ روشن شیک 2021

 

خاکستری به هرگونه طیف از رنگ‌های میان سیاه و سفید گفته می‌شود، نقره‌ای، طوسی، خاکستری روشن و تیره، دودی، سربی و سربی تیره طیف‌های مختلف رنگ خاکستری محسوب می‌شوند. رنگ خاکستری نماد اعتماد و اطمینان، بی طرفی، عقل و هوش، آرامش، سازش، آرامش، صرفه‌جویی، استقلال و رسمیت و گاه افسردگی است.

مانتو رنگ روشن شیک 2021

 

امسال رنگ های گرم زرد ، لیمو و خردلی برای سال 2021 انتخاب شده است. شما می توانید برای نوروز 1400 و بهار از این رنگ ها و لباس خود استفاده کنید.

 

مدل مانتو جدید تابستانی

 

 

مانتوها در انواع اسپرت ، مجلسی ، بهاری ، تابستانی ، کوتاه ، بلند و پاییزی در انواع رنگ های روشن و تیره در مارک های داخلی و خارجی موجود است. در این میان مانتوهای اسپرت همیشه محبوب هستند و راحتی سادگی و مد آنها از جمله استقبال خانم ها در این نوع طراحی است.

مانتو اسپرت مانتویی است که برای کارهای روزمره مناسب است و برای افرادی که به نوع اسپرت علاقه مند هستند طراحی شده است.

 

بیشتر بخوانید: مانتوهایی که قد شما را بلندتر نشان میدهد

 

مانتو مجلسی که فقط برای مراسم پوشیده می شود و ظاهری رسمی و لوکس ، صاف و بدون چین و چروک دارد. این مانتو ها از پلی استر و نخ ساخته می شوند و معمولاً رنگ آن با نشاط انتخاب می شود.

می توانید مانتوهای  زرد رنگ را به راحتی با رنگهایی مانند خاکستری ، سیاه ، قهوه ای ، آبی ، بنفش ، سفید ، زرشکی ، سبز یشمی و … ست کنید همچنین می توانید از مانتو زرد به عنوان یک ژرمن با رنگ روشن در کنار آن استفاده کنید. از لباسهایی با رنگهای تیره استفاده کنید.

شیک تر باشید  مدل مانتو جلو باز ۲۰۱۹ بدون دکمه

مانتوهای زرد بلند در انواع طرح های بسته ، باز و جلوی دکمه ای موجود است ، انتخاب هر یک از این طرح ها به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.می توانید مانتو زرد را با شلوار همان رنگ ترکیب کرده و یا مانتو زرد را با شلوار جین لاغر و یک تی شرت سفید ساده ست کنید.

مدل مانتو جدید تابستانی

مانتو رنگ روشن شیک 2021
مانتو رنگ روشن شیک 2021

 

مانتو های زرد علاوه بر ترکیبات جذاب با رنگ های خنثی مانند خاکستری ، سیاه ، سرمه ای و قهوه ای ، با کیفیت بنفش یا آبی یا سبز مکمل تنظیمات هستند.

رنگ های گرم پاییزی مانند نارنجی ، قرمز ، شرابی و قهوه ای گزینه های خوبی برای تهیه یک مانتو زرد است.

مانتو یکی از انواع لباس های کاربردی خانم ها و دختران جوان است ، بنابراین با نزدیک شدن به سال جدید ، انواع مختلف مدل های مانتو 2021 توسط کارشناسان مد و زیبایی معرفی شده و در صورت تمایل ، در مدل جدید ظاهر و استایل خاصی ارائه می شود .به خاطر داشته باشید که بهتر است مانتو خود را از بین این طرح ها انتخاب کنید.

 

مانتوهای طراحی شده برای سال 2021 در انواع طرح های مجلسی ، اسپرت ، ساده و… موجود است ، انتخاب طرح و رنگ مانتو به سلیقه شخصی و فرم بدن شما بستگی دارد. در ادامه انواع طرح های مانتو 2021 را پیش روی خود خواهید داشت که امیدواریم از دیدن آنها لذت ببرید.

انواع مدل مانتو به رنگ سال

 

 

بیشتر بخوانید: چند مدل مانتو جدید بهاری 2021

 

 

هر زن باید چند مانتو در کمد لباس خود با طرح و رنگ زیبا داشته باشد تا بتواند از آنها برای شرکت در مهمانی ها و مجالس استفاده کند.

مانتو مجلسی در انواع مدل های ساده ، طرح دار و کار شده موجود است و انتخاب طرح و رنگ مانتو به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.مانتو های ساخته شده برای خانم هایی که می خواهند در مهمانی ها و مجالس جذاب به نظر برسند انتخاب مناسبی است. همچنین اگر می خواهید در مهمانی ها ظاهری زیبا داشته باشید ، بهتر است مانتو خود را از بین طرح های ساده انتخاب کنید.

مانتو رنگ روشن شیک 2021
مانتو رنگ روشن شیک 2021

مانتو مجلسی طرح دار و گلدار نیز انتخاب مناسبی برای خانم های با سلیقه خاص است و اگر می خواهید تنوع و تغییرات مثبتی در سبک خود ایجاد کنید ، می توانید این مدل مانتو 2021 را برای پوشیدن انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که بهتر است مانتوهای مجلسی را در پوشش خود با سایر لباس ها و اکسسوری خود تنظیم کنید تا از هر زمان دیگری شیک و متفاوت به نظر برسند. همچنین اگر مانتو مجلسی ای که برای پوشیدن انتخاب کرده اید از طراحی ساده ای برخوردار باشد ، اکسسوری ها آن بهتر است. و لباسهای دیگر خود را با الگو انتخاب کنید. همچنین می توانید ماتنو های گلدار ، طرح دار و گلدوزی شده با لوازم و لباس های ساده بپوشید تا ظاهر و تیپ شما مناسب تر به نظر برسد.

شیک تر باشید  مانتو ب رنگ ابی کلاسیک

 

 

انتخاب رنگ مناسب برای مانتو مجلسی بسیار مهم است و شما می توانید رنگ مانتو را با توجه به رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری خود انتخاب کنید. مانتوهای رنگ روشن زیبایی و جذابیت خاصی به استایل شما می بخشد ، بنابراین اگر متناسب هستید ، بهتر است این رنگ مانتوها را برای پوشیدن انتخاب کنید.

مانتوهای رنگ تیره نیز در بین خانم ها بسیار محبوب هستند و اگر می خواهید ظاهری رسمی تری داشته باشید می توانید این مدل مانتوها را برای پوشیدن انتخاب کنید. همچنین این رنگ مانتوها برای خانم هایی که فرم بدنی اندامی چاق و درشت دارند ، انتخاب و ایده مناسبی است که در نظر گرفته می شود.

 

 

طرح های مانتو از تنوع زیادی برخوردار است اما به جرات می توان گفت یکی از ساده ترین و ابتدایی ترین انواع طرح های مانتو مدل های دو رنگ است.

مانتو دو رنگ به مانتویی گفته می شود که با استفاده از دو یا چند پارچه با رنگ های مختلف دوخته می شود. ترکیب پارچه های رنگی مانند ترکیب رنگ های مختلف از تنوع زیادی برخوردار است.از جمله مدل های مانتو ترکیبی دو رنگ ، مانتویی است که در رنگ های مختلف روی آستین ، دور یقه ، بخشی از بالاتنه یا کل استفاده می شود.

 

 

انواع دیگر مانتوها مدلهایی است که از پارچه های طرح دار به شکل اشکال هندسی دوخته شده به گوشته یا به صورت نوارهایی روی مچ دست ، دور یقه و اطراف مانتو استفاده می شود.

مانتو اسپرت یکی از انواع طرح های مانتو است و می توانید از این مدل مانتو برای حضور در مکان های مختلف استفاده کنید. همچنین ، بیشتر زنان و دختران جوان تمایل دارند که مانتو خود را از بین طرح های مدرن و اسپرت انتخاب کنند تا ظاهری اسپرت داشته باشند.

 

مانتو های اسپرت 2021 مانند سایر مانتوها در انواع طرح های ساده و خاص موجود است. همچنین این مانتو ها به صورت بلند و کوتاه دوخته می شوند. اگر می خواهید ظاهر و استایلی مدرن و اسپرت داشته باشید ، بهتر است مانتو اسپرت را با لوازم و لباس های اسپرت در پوشش خود قرار دهید. همچنین بهتر است این طرح مانتو را با کفش های کتانی یا کالج بپوشید.

رنگ لباس سال 2021 چیست

 

 

اولین و بهترین گزینه برای افراد لاغر ، مانتو زرد روشن است .

با مانتو زرد روشن می توانند شال و اکسسوری طوسی داشته باشند .

مانتو مدل جدید طوسی روشن طرح دار نیز برای افراد لاغر مناسب است .

 

مانتوهای ساده برای خانم ها در گروه های سنی مختلف انتخاب خوبی است و این طرح مانتو ها برای پوشیدن در مکان های مختلف مناسب است. توجه داشته باشید که اگر می خواهید مانتو خود را از بین طرح های ساده انتخاب کنید ، بهتر است سایر لباس ها و اکسسوری های خود را از رنگ های روشن و مدل های طرح دار انتخاب کنید تا ظاهر و استایل شما یکنواخت به نظر نرسد.

منبع:ویکی پدیا

مانتو رنگ روشن شیک 2021
مانتو رنگ روشن شیک 2021

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

                                                                                           کلیه حقوق برای وب سایت شیک فصل محفوظ می باشد.

Copyright © 2021 shikfasl.ir System Ltd.learnian  ® , All Rights Reserve