مانتو بلند

مانتو بلند

مانتو بلند

مانتو بلند

اینبار برای شما عزیزان بیش از ۶۰ مدل مانتو بلند ۱۴۰۰ – ۲۰۲۱ دخترانه و زنانه بی نهایت زیبا و شیک با طرح های جدید و مدرن را از جدیدترین مدلهای مانتو بلند قرار داده ایم.

در حقیقت در این قسمت می خواهیم برای آن دسته از خانم هایی که طرفدار مانتوهای بلند هستند مجموعه ای از جدیدترین و شیکترین مدل مانتو بلند ۲۰۲۱ را قرار دهیم.

البته همان طور که گفتیم در مطلبی تحت عنوان مدل مانتو ۲۰۲۱ تعدادی از مدل های مانتو بلند سال ۲۰۲۱ را هم مورد بررسی قرار دادیم اما اینبار می خواهیم همانند انواع مدل لباس مجلسی، با نگاهی دقیقتر  تعداد زیادی از مدل های مانتو دخترانه و زنانه بلند ۲۰۲۱ – ۱۴۰۰ را مورد بررسی قرار دهیم.

مانتوهای بلند بسته به مدل و طراحیشان دارای کاربردهای مختلفی هستند و در مکان های مختلفی می توان آنها را پوشید. مثلا در بسیاری مکان های اداری مرسوم است که از مدل مانتو بلند پوشیده برای پوشش بانوان استفاده می شود. در مواردی دیگر نیز برای حضور در مجالس و مراسم می توان از انواع مدل مانتو بلند مجلسی استفاده کرد.

در سال ۲۰۲۱ تنوع زیادی برای مدل مانتو بلند بوجود آمده است و می توان این مانتو را بصورت جلو بسته، جلوباز، مجلسی، اداری و دانشجویی و بسیاری دیگر از مدل ها جستجو کرد.مانتو بلند

در ادامه توجه شما عزیزان را به مجموعه ای بی نظیر از مدل مانتو بلند ۲۰۲۱ جلب می نماییم تا بر اساس مدل های قرار داده شده بتوانید در انتخاب مانتو مورد نظرتان تصمیم بهتری بگیرید.

مانتو بلند

 

مانتوهایی که از جنس پلی استراند از الیاف مصنوعی تشکیل شده اند و به هیچ عنوان چروک نمی شوند.این مانتوها سبک اند و مقاومت بالایی دارند و به راحتی می توانید آن ها را اتو کنید.

 

نسبت به سایز و قد خود شناخت کافی داشته باشید و ویژگی‌های اندامی خود را کامل در نظر بگیرید. چون یک خانم قد‌ بلند و لاغر یا یک خانم کوتاه قد و کمی چاق یا خانمی که بازوهای نسبتا بزرگی دارد نمی‌توانند از یک مدل و از یک سایز مانتو استفاده کنند.

همچنین پارچه مناسب برای فرم‌های مختلف بدن متفاوت است. بهترین توصیه‌ای که می‌توانیم به شما بکنیم این است که حداقل یکبار در هر دوره زندگی‌تان از مشورت یک طراح لباس و یا یک خیاط کاربلد برای انتخاب مدل و نوع پارچه بهره ببرید.

 

▫  هرگز به سراغ مانتوی‌هایی با دامن خیلی گشاد و کلوش نروید.
▫  اگر می‌خواهید کوتاه‌تر دیده نشوید، مانتوهای بلند نپوشید.
▫  به سراغ مانتوهای مدل چروک نروید.
▫  مانتویی را انتخاب کنید که کاملا فیت تن شما باشد.
▫  بهترین قد مانتو برای شما تا روی زانو است.
▫  هر چه مانتوی شما ساده‌تر باشد خوش‌قواره‌تر خواهد بود.
▫  مانتوهای پر طرح و نقش را انتخاب نکنید.
▫  مانتوهایی با راه‌های عمودی باریک شما را بلندتر نشان می‌دهد.

 

▫  اگر خیلی قد بلند هستید مانتوهایی که از بالا تا پایین تنگ هستند را نپوشید، چون شما را قد بلندتر نشان می‌دهد.
▫  برای اینکه قد شما متناسب‌تر دیده شود، مانتو شلوار و کفش‌تان را هم‌رنگ نپوشید. برای اینکه قد شما به چند ▫  قسمت تفکیک شود، رنگ مانتو و شلوار و کفش‌تان را متفاوت و البته متناسب انتخاب کنید.
▫  مانتوهای خیلی کوتاه هم نپوشید چون پاهای شما را بلندتر نشان می‌دهد.
▫  انتخاب مانتوهایی که انحناهای بدن را بیشتر نشان دهد، گزینه مناسبی برای خانم‌های قد بلند است.
▫  در انتخاب مدل مانتو مجلسی سراغ مانتوهای زنانه کمردار تنگ بروید.

شیک تر باشید  لباس 2021 یوونتوس

 

▫  هرگز مانتوهایی را که حتی یک سایز برای شما کوچک است، نپوشید. مانتو نباید بدن شما را تحت فشار قرار دهد.
▫  انتخاب مدل برش و دوخت برای بانوان درشت اندام خیلی مهم است و کمک می‌کند تا خوش‌قواره‌تر به نظر برسند.
▫  مانتو‌های کشی و استرچ و کمرهای کشی را انتخاب نکنید.
▫  در مانتوی شما نباید خطوط افقی باشد، زیرا راه‌راه پارچه‌ها، نوارها و خطوط افقی شما را چاق‌تر و پهن نشان می‌دهد.
▫  مانتوهایی را که جیب‌های بغل از رو دارد، نپوشید.
▫  مانتوهای خیلی کوتاه انتخاب نکنید.
▫  مدل‌هایی که شکاف‌های پهلو و جانبی دارند برای شما مناسب‌ترند زیرا این مدل‌ها علاوه بر افزایش شیکی و مد بودن، در هنگام حرکت به شما کمک می‌کنند.
▫  مانتوهای کمی کلوش نیز گزینه خوبی به نظر می‌رسند.

 

اگر برای انتخاب مدل مانتو نگران بزرگی شکمتان هستید به این نکات دقت کنید:
▫  مانتو‌های کمردار انتخاب نکنید. کمر باعث ایجاد جمع‌شدگی و چین در قسمت شکم می‌شود و دور شکم را بزرگتر از آنچه که هست، نشان می‌دهد.
▫  جیب، پلیسه و چین در ناحیه پشت، جلو و پهلوی شکم باعث می‌شود که به قسمت میانی بدن شما بیشتر توجه شود و شکم‌تان بزرگتر به نظر برسد.
▫  مانتو‌های قالب تن و راسته بپوشید تا یک فرم یکدست مستقیم از شانه تا پایین پای شما دیده شود.
▫  مدل بالاتنه‌های چپ و راستی یا Wrap هم باعث می‌شود شکمتان کوچک‎تر دیده شود.

مانتو بلند

اگر سایز دور سینه شما خیلی بزرگ است و دوست ندارید مرکز توجه قرار بگیرد این نکات را فراموش نکنید:
▫  مانتوی بالاتنه گشاد بپوشید.
▫  مانتوهایی که در دو طرف دکمه دارند، سایز دور سینه را بزرگتر نشان می‌دهد.
▫  مانتوهایی که در قسمت بالاتنه جیب دارند را از کمد لباستان حذف کنید.
▫  مانتوهای ساده‌تر را انتخاب کنید.
▫  مانتوهایی با دامن کلوش یا پلیسه گزینه‌های مناسبی هستند.
▫  روسری، کفش و کیف جذاب و زیبا استفاده کنید تا در مجالس جلب توجه کنند.

 

اگر سایز دور سینه شما کوچک است باید برای خرید مانتو به این موارد توجه کنید:
▫  مانتوهای طرح‌دار بپوشید.
▫  مانتوهای طرح‌دار و رنگ روشن با شلوارهای تک‌رنگ و ساده بپوشید.
▫  سراغ مانتوهایی بروید که در قسمت سینه خود تزئینات دارد.
▫  مدل‌هایی که درست زیر سینه جمع می‌شود، خود به خود سایز دور سینه را بزرگتر نشان می‌دهند.
▫  از پارچه‌های بافت‌دار یا براق در قسمت سینه استفاده کنید.

 

وقتی به ماه های وسط تا انتهایی بارداری میرسی یکی از بزرگترین مشکلاتت این است که تقریبا همه لباس هایت دیگر تنگ شده اند و باید مانتو بارداری و لباس بارداری تهیه کنی . آن هم لباس و مانتویی که علاوه بر زیبایی راحت باشند و با شرایط بدن در این ایام هماهنگ باشند .

و شما مجبورید مدام لباس تهیه کنید .

 

شما برای خرید مدل جدید مانتو مشکی بیشتر به سراغ چه مدل مانتوهایی می‌روید؟ساده؟با جزئیات فراوان، کوتاه یا بلند؟با هر سلیقه‌ای که باشید، بالاخره یکی از مدل‌های زیر چشم شما را خواهد گرفت.

شیک تر باشید  مدل مانتو جلو باز ۲۰۱۹ بلند آبی

اگر به دنبال یک مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری می‌گردید، که پارچه آن پترن‌دار باشد، آیتم زیر دارای پترن راه‌راه بسیار باریک است. این مانتو در عین سادگی دارای آستین‌های کلوش و پلیسه‌دار می‌باشد. اگر دوست دارید که مانتو و شلوار ست به رنگ مشکی بپوشید که کمی هم حالت رسمی داشته باشد، این مدل مانتو جلوباز گزینه خوبی برای استفاده در استایل شما هست. شما می‌توانید این مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری را با صندل یا کفش‌های پاشنه‌دار در تابستان بپوشید. اگر شما قد کوتاهی دارید، این مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری را انتخاب کنید، زیرا علاوه بر اینکه بلندی مانتو تا روی زانو و مناسب شماست، به خاطر پترن راه‌راه باریکی که دارد شما را قد بلندتر نشان می‌دهد.

مانتو مشکی راه راه

 

یکی از آیتم‌های جذاب و متفاوت مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری مانتوهای پشت بلند و جلو کوتاه هست. این مانتو قسمت جلو آن شبیه به کت به نظر می‌رسد و مدل آستین‌های آن فانوسی است که با پارچه گیپور دوخته شده است. شما می‌توانید این مانتو منحصربفرد را با شلوار جذب و کفش کالج مشکی رنگ ست کنید.

مانتو جلو کوتاه شیک

 

مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری می‌تواند در عین سادگی دارای جزئیات زیبایی مانند منجوق‌دوزی‌های زیر باشد. اگر می‌خواهید که مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری را بلند و کمی مجلسی انتخاب کنید، این مانتو را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این آیتم آستین‌های آن کمی حالت پفی دارد. برای اینکه جزئیات زیبای مانتوی شما دیده شود، شال یا روسری خود را مدل پیچیده دور گردن ببندید.

مانتو منجوق دوزی

 

اگر عاشق مدل‌های مختلف مانتو پلیسه‌دار هستید، این مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری را حتما بخرید. مانتوی شیکی که در قسمت سر آستین‌ها و روی ران مراوریددوزی‌های بسیار ریزی دارد. این مدل در قسمت پایین‌تنه دارای پلیسه‌های باریک و زیبایی است که دورتادور مانتو را پوشانده‌اند و جذابیت آن را بیشتر کرده‌اند. شما میتوانید این مانتو بلند و جلوباز را با شلوارهای جذب مشکی رنگ بپوشید.

مانتو بلند

 

مانتو پلیسه دار بلند

 

آیتم جذاب بعدی از مدل مانتو جدید مشکی برای مراسم عزاداری مانتو چپ و راستی زیر است که دارای یک کمربند ساده و نسبتا عریض است. مانتوی ساده و شیکی که فقط در قسمت یقه و پایین‌تنه آن مهره‌های طلایی رنگ ریز و درشت دوخته شده است. از آنجائی که بلندی این مانتو تقریبا تا قوزک پا هست، می‌توانید این مانتو را با جوراب مشکی و کفش‌های پاشنه بلند بپوشید.

مانتو چپ و راستی شیک

 

اگر به دنبال یک مانتو کوتاه مشکی و جلوبسته هستید، این مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزادارای را امتحان کنید. این مانتو دارای آستین‌های کلوش و کار شده‌ای با پارچه گیپور هست که در قسمت بالاتنه و یقه هم به کار رفته است. این مانتو را با شلوار راسته مشکی و کیف کوچک دوشی ست کنید.

مانتو کوتاه آستین کلوش

 

مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری شما می‌تواند مانند مدل زیر یقه هفت، جلوباز و تا روی زانو باشد. این مانتوهای جذاب و شیک به خوبی روی تن شما می‌نشینند. یکی از آیتم‌هایی که میتوانید زیر این مدل مانتوها بپوشید، پیراهن مشکی است. همانطور که می‌بینید با مانتوهای مشکی ساده هم می‌توانید استایلی کاملا خانمانه داشته باشید. نکته دیگری که درباره این مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری وجود دارد، این است که اگر پیراهن می‌پوشید، از یک کمربندی مانند کمربند زیر استفاده کنید که به زیبایی در قسمتی بالاتر از کمر سفت شده است، این استایل به کشیده‌تر و لاغرتر دید شدن شما کمک زیادی می‌کند.

شیک تر باشید  مدل مانتو جلو باز جدید ۲۰۱۹

مانتو مشکی جلو باز

 

آیتم متفاوت بعدی از مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری از جنس کتان است و مناسب روزهای گرم هست. این مانتو دغدغه افراد پلاس‌سایز را در یافتن مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری کم کرده است، زیرا این مدل به خوبی شکم آنها را پوشش می‌دهد. آیتم مورد نظر بسیار راحت است و شما را به یاد پیراهن‌های ماکسی می‌اندازد. این مانتو کمربند و دکمه دارد و به خوبی شما را شیک نشان می‌دهد. ویژگی برجسته این مانتو که در وهله اول نظر هر خانمی را به خود جلب می‌کند، چین‌های بزرگ و طبقه طبقه‌ای است که می‌بینید.

مانتو چین دار طبقه‌ای

مانتو بلند

حتما ببینید : مانتو مجلسی

این مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری، دارای رنگ مشکی به عنوان پس زمینه و رنگ بژ به عنوان حاشیه‌دوزی می‌باشد. این ترکیب رنگ‌ها کنتراست چشم‌نوازی به این مانتو داده است. مانتو مورد نظر خطوط افقی و عمودی زیبایی دارد که طراحی آن را خاص کرده و آستین‌های کیمونوی مانتو جلوه خوبی به آن بخشیده است. این مدل هم در بلند قد نشان دادن شما تاثیر زیادی دارد. آیتم‌هایی مانند شلوار جین یا یک پیراهن مدل ماکسی برای استفاده در زیر مانتو عالی به نظر می‌رسند.

مانتو مشکی بلند

 

آیا سرکی به کمدتان کشیده‌اید و متوجه شدید که مانتو مناسب برای رفتن به مراسم‌های ماه محرم ندارید؟ قطعا وقت گذاشتن و گشتن بین مراکز خرید یکی از راه‌های شما هست اما ممکن است که وقت زیادی برای خرید مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری نداشته باشید. از طرفی چون مانتوهایی که می‌خریم بیشتر مناسب این ماه هستند، شاید شما هم مانند افراد زیادی در فکر این هستید که مانتویی با قیمت مناسب بخرید نه گران. چون موقعیت استفاده از این مانتو در مواقع دیگر خیلی کم است. خب حالا با توجه به شرایط بالا چطور می‌توان یک مانتو با قیمت بسیار مناسب در کم‌ترین زمان ممکن خرید؟فکر می‌کنید که انجام این کار غیر ممکن است؟بهترین راه برای مشکل وقت خرید اینترنتی هست اما تصمین نمی‌کنیم که قیمت‌های کم‌تر از بازار را در خریدهای اینترنتی تجربه کنید مگر اینکه بخواهید عضو کمدا شوید. تا به حال چیزی درباره اپلیکیشن کمدا شنیده‌اید؟  کمدا یک اپلیکیشن کاملا دخترانه هست که با کمک آن علاوه بر خرید اینترنتی آسان شما آیتم‌های متنوع، جذاب و باکیفیت در حد نو یا کاملا نو را می‌بینید که دارای تخفیف‌های عالی هستند که همین ویژگی کمدا را به بهترین جا برای خرید اینترنتی عالی و قیمت مناسب تبدیل کرده است. در ادامه چند مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری را می‌بینید:

منبع:ویکی پدیا

مانتو بلند

مانتو بلند

0 farshid Uncategorized مارس 25, 2021
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *