مانتو بلند شیک

مانتو بلند شیک

مانتو بلند شیک

مانتو بلند شیک

 

اینبار برای شما عزیزان بیش از ۶۰ مدل مانتو بلند ۱۴۰۰ – ۲۰۲۱ دخترانه و زنانه بی نهایت زیبا و شیک با طرح های جدید و مدرن را از جدیدترین مدلهای مانتو بلند قرار داده ایم.

در حقیقت در این قسمت می خواهیم برای آن دسته از خانم هایی که طرفدار مانتوهای بلند هستند مجموعه ای از جدیدترین و شیکترین مدل مانتو بلند ۲۰۲۱ را قرار دهیم.

البته همان طور که گفتیم در مطلبی تحت عنوان مدل مانتو ۲۰۲۱ تعدادی از مدل های مانتو بلند سال ۲۰۲۱ را هم مورد بررسی قرار دادیم اما اینبار می خواهیم همانند انواع مدل لباس مجلسی، با نگاهی دقیقتر  تعداد زیادی از مدل های مانتو دخترانه و زنانه بلند ۲۰۲۱ – ۱۴۰۰ را مورد بررسی قرار دهیم.

مانتوهای بلند بسته به مدل و طراحیشان دارای کاربردهای مختلفی هستند و در مکان های مختلفی می توان آنها را پوشید. مثلا در بسیاری مکان های اداری مرسوم است که از مدل مانتو بلند پوشیده برای پوشش بانوان استفاده می شود. در مواردی دیگر نیز برای حضور در مجالس و مراسم می توان از انواع مدل مانتو بلند مجلسی استفاده کرد.

در سال ۲۰۲۱ تنوع زیادی برای مدل مانتو بلند بوجود آمده است و می توان این مانتو را بصورت جلو بسته، جلوباز، مجلسی، اداری و دانشجویی و بسیاری دیگر از مدل ها جستجو کرد.

مانتو بلند شیک

 

شما برای خرید مدل جدید مانتو مشکی بیشتر به سراغ چه مدل مانتوهایی می‌روید؟ساده؟با جزئیات فراوان، کوتاه یا بلند؟با هر سلیقه‌ای که باشید، بالاخره یکی از مدل‌های زیر چشم شما را خواهد گرفت.

اگر به دنبال یک مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری می‌گردید، که پارچه آن پترن‌دار باشد، آیتم زیر دارای پترن راه‌راه بسیار باریک است. این مانتو در عین سادگی دارای آستین‌های کلوش و پلیسه‌دار می‌باشد. اگر دوست دارید که مانتو و شلوار ست به رنگ مشکی بپوشید که کمی هم حالت رسمی داشته باشد، این مدل مانتو جلوباز گزینه خوبی برای استفاده در استایل شما هست. شما می‌توانید این مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری را با صندل یا کفش‌های پاشنه‌دار در تابستان بپوشید. اگر شما قد کوتاهی دارید، این مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری را انتخاب کنید، زیرا علاوه بر اینکه بلندی مانتو تا روی زانو و مناسب شماست، به خاطر پترن راه‌راه باریکی که دارد شما را قد بلندتر نشان می‌دهد.

مانتو مشکی راه راه

 

یکی از آیتم‌های جذاب و متفاوت مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری مانتوهای پشت بلند و جلو کوتاه هست. این مانتو قسمت جلو آن شبیه به کت به نظر می‌رسد و مدل آستین‌های آن فانوسی است که با پارچه گیپور دوخته شده است. شما می‌توانید این مانتو منحصربفرد را با شلوار جذب و کفش کالج مشکی رنگ ست کنید.

مانتو جلو کوتاه شیک

 

مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری می‌تواند در عین سادگی دارای جزئیات زیبایی مانند منجوق‌دوزی‌های زیر باشد. اگر می‌خواهید که مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری را بلند و کمی مجلسی انتخاب کنید، این مانتو را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این آیتم آستین‌های آن کمی حالت پفی دارد. برای اینکه جزئیات زیبای مانتوی شما دیده شود، شال یا روسری خود را مدل پیچیده دور گردن ببندید.

مانتو منجوق دوزی

 

اگر عاشق مدل‌های مختلف مانتو پلیسه‌دار هستید، این مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری را حتما بخرید. مانتوی شیکی که در قسمت سر آستین‌ها و روی ران مراوریددوزی‌های بسیار ریزی دارد. این مدل در قسمت پایین‌تنه دارای پلیسه‌های باریک و زیبایی است که دورتادور مانتو را پوشانده‌اند و جذابیت آن را بیشتر کرده‌اند. شما میتوانید این مانتو بلند و جلوباز را با شلوارهای جذب مشکی رنگ بپوشید.

 

 

مانتو پلیسه دار بلند

 

آیتم جذاب بعدی از مدل مانتو جدید مشکی برای مراسم عزاداری مانتو چپ و راستی زیر است که دارای یک کمربند ساده و نسبتا عریض است. مانتوی ساده و شیکی که فقط در قسمت یقه و پایین‌تنه آن مهره‌های طلایی رنگ ریز و درشت دوخته شده است. از آنجائی که بلندی این مانتو تقریبا تا قوزک پا هست، می‌توانید این مانتو را با جوراب مشکی و کفش‌های پاشنه بلند بپوشید.

مانتو چپ و راستی شیک

 

اگر به دنبال یک مانتو کوتاه مشکی و جلوبسته هستید، این مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزادارای را امتحان کنید. این مانتو دارای آستین‌های کلوش و کار شده‌ای با پارچه گیپور هست که در قسمت بالاتنه و یقه هم به کار رفته است. این مانتو را با شلوار راسته مشکی و کیف کوچک دوشی ست کنید.

مانتو کوتاه آستین کلوش

 

مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری شما می‌تواند مانند مدل زیر یقه هفت، جلوباز و تا روی زانو باشد. این مانتوهای جذاب و شیک به خوبی روی تن شما می‌نشینند. یکی از آیتم‌هایی که میتوانید زیر این مدل مانتوها بپوشید، پیراهن مشکی است. همانطور که می‌بینید با مانتوهای مشکی ساده هم می‌توانید استایلی کاملا خانمانه داشته باشید. نکته دیگری که درباره این مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری وجود دارد، این است که اگر پیراهن می‌پوشید، از یک کمربندی مانند کمربند زیر استفاده کنید که به زیبایی در قسمتی بالاتر از کمر سفت شده است، این استایل به کشیده‌تر و لاغرتر دید شدن شما کمک زیادی می‌کند.

شیک تر باشید  مانتو ورزشی

مانتو مشکی جلو باز

 

آیتم متفاوت بعدی از مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری از جنس کتان است و مناسب روزهای گرم هست. این مانتو دغدغه افراد پلاس‌سایز را در یافتن مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری کم کرده است، زیرا این مدل به خوبی شکم آنها را پوشش می‌دهد. آیتم مورد نظر بسیار راحت است و شما را به یاد پیراهن‌های ماکسی می‌اندازد. این مانتو کمربند و دکمه دارد و به خوبی شما را شیک نشان می‌دهد. ویژگی برجسته این مانتو که در وهله اول نظر هر خانمی را به خود جلب می‌کند، چین‌های بزرگ و طبقه طبقه‌ای است که می‌بینید.

مانتو چین دار طبقه‌ای

 

حتما ببینید :مدل مانتو سال 1400

 

این مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری، دارای رنگ مشکی به عنوان پس زمینه و رنگ بژ به عنوان حاشیه‌دوزی می‌باشد. این ترکیب رنگ‌ها کنتراست چشم‌نوازی به این مانتو داده است. مانتو مورد نظر خطوط افقی و عمودی زیبایی دارد که طراحی آن را خاص کرده و آستین‌های کیمونوی مانتو جلوه خوبی به آن بخشیده است. این مدل هم در بلند قد نشان دادن شما تاثیر زیادی دارد. آیتم‌هایی مانند شلوار جین یا یک پیراهن مدل ماکسی برای استفاده در زیر مانتو عالی به نظر می‌رسند.

مانتو مشکی بلند

 

مانتو بلند ها اصولا مانتو های بدرد بخوری هستند .برعکس تصور عمومی که مانتو های کوتاه مانتو های راحت تری هستند به دلایلی که خواهم گفت این نظر برعکس است. به همین دلیل و بنا به اقبالی که این روز ها از مدل مانتو های بلند در بازار شده است نظر شما به ۷۷ مدل مانتو بلند از یک برند خوب ایرانی جلب میکنم . این مدل ها هم برای دختر ها با سلیقه دخترانه مناسب است هم برای خانم هایی که دنبال یک مدل مانتوی بلند و شیک برای مجالس و مهمانی ها هستند.

 

اول این که راحتی فقط این نیست که لباس زیر دست و پا نباشد و برای دوختن آن از حداقل پارچه ممکن استفاده شده باشد.  اگر این طور بود که تی شرت شلوار از همه مدل ها راحت تر است . البته همین طور هم هست : ))

ولی خوب وقتی شما در یک مهمانی یا جمع مختلط دعوت شده اید اتفاقا “راحتی” در “پوشیدگی” بیشتر است .

مانتو بلند شیک

مانتو بلند شیک

مانتو بلند شیک

از این گذشته وقتی شما لباسی را برای پوشیدن در یک جمع انتخاب میکنید طبیعتا توجه به هنجار های آن جمع در مورد پوشش اجتناب ناپذیر است . همین که مجبور نباشید مدام مانتو تان را دست پایین بکشید که زیادی بالا نرود یا در هنگام نشست و برخواست نگران لباسی که پوشیدید نباشید راحتی است دیگر …

 

البته وقتی اسم مهمانی و مجالس به میان می آید طبیعتا بجز راحتی از یک مانتو انتظار داریم شیک و زیبا باشد . یعنی دوست نداریم یک مدل مانتو بلند و گل و گشاد و بد دوخت بپوشیم که شبیه لباس فرم دختر دبستانی هاست . اینجاست که باید دنبال مدل مانتو های بلندی باشیم که علاوه بر راحتی و پوشیدگی شیک و زیبا و مجلسی هم باشند .

در این نوشته قصد داریم ۴۰ مدل مانتو بلند که هم دخترانه و شیک هستند و هم خانمانه و مجلسی را با شما به اشتراک بگذاریم از آن مدل مانتوهای بلندی که هر چقدر هم اسپرت پوش باشید یکی از آنها را برای مهمانی های خیلی رسمی ، عروسی ها و مجالس خاص لازم دارید.  این مانتو ها هم میتواند کار شده و گیپوری و جینگیل باشد هم کاملا ساده و رسمی ولی شیک و خانمانه .

این مدل ها توسط یک برند ایرانی به نام مشکات تولید شده اند به اسم مشکات البته ما قصدمان تعریف و تمجید از یک برند نیست ولی چو از عکس های اینستاگرایم این صفحه استفاده کرده ایم اسم برندشان را هم ذکر میکنیم . مگر نه هر برند ایرانی که تولیداتی منطبق با سلیقه خانم های ایرانی تولید کند آن هم از نوع با کیفیتش از نظر ما خوب و قابل احترام و حمایت است .

شیک تر باشید  لباس گلدوزی

 

هرچقدر هم در مورد فواید و اثرات پوشیدن رنگ های شاد و روشن در روحیه بگوییم نمیشود از مزایای بیشمار مانتو های مشکی صرف نظر کرد بخصوص که این این مانتو ها بلند هم باشند. چرک تاب بودن ، همیشه مد و روی بورس بودن ، شیک و مجلسی بودن ، لاغر و کشیده نشان دادن بدن ، ست شدن با همه رنگ شال و کیف و کفش گوشه ای خوبی های مانتو های مجلسی مشکی است که ما اینجا ایده های فوق العاده ای برای آن جمع آوری کرده ایم .

 

منظور ما از مانتو عروس هم مانتو های مناسب عقد محضری ، مانتو های نامزدی و مانتو های سفید مناسب تازه عروس هاست . اینجا چند مدل مانتوی بلند و شیک با رنگ بندی روشن مثل سفید و کرم و شیری و آبی آسمانی و صورتی برای عروس خانم ها میبیندی که امیدوارم مورد توجه تان باشد.

 

وقتی صحبت از مانتو های مجلسی میشود نمیتوان مانتو های گیپور یا مانتوهایی که بخشی از آنها ( مثل بالاتنه ، سرآستین ، یا دامن ) با پارچه های زیبای گیپور و دانلتل و تور تزیین شده است را نادیده گرفت . مانتو های گیپور همیشه جزء محبوب ترین مدل های مانتو مجلسی برای مهمانی ها و عروسی و … بوده اند. شما چطور این مدل هانتو بابت سلیقه شما هست یا انواع ساده و اسپرت تر را ترجیح میدهید؟

 

مانتو های حریر هم مثل مانتو های گیپور همشه طرفدان خاص خود را ندارند ، مانتو هایی که به خاطر خنکی اش بخصوص در تابستان ها با طرح های جلوباز محبوب میشوند و البته با خاطر شکل لخت و لطیف این جنس مانتو همیشه به عنوان یک مانتو مجلسی شیک مورد توجه است بخصوص اگر بلند هم باشد.

 

خوبی مانتو های ساده بلند این است که میتوان آنها را با همه چیز ست کرد مثلا یک مانتو ساده وبلند مشکی قابلیت ست شدن با انواع رنگ های شال و روسری و کیف و کفش را دارد . به علاوه سادگی هیچ وقت از مد نمی افتد و مستوانید آن را در همه جا چه در مهمانی و عروسی و چه در مکان های رسمی بپوشید.

 

اگر قرار باشد یک مانتو مجلسی کار شده و جینگیل برای عروسی ها کنار بگذارید انتخاب شما چیست ؟ یک مانتو گیپور یا دانتل خانمانه یا یک مانتو حریر با رنگ شاد ؟ به عنوان یک پیشنهاد : مانتو های بلند برای عروسی ها کاراییی بیشتری دارند چرا که میتوان آن را از روی لباس ها و ماکسی های مجلسی پوشید بدون این که شلخته به نظر برسید.

 

مانتو های بلند سنتی انواع مختلفی دارند مثل مانتوهایی که پارچه های سنتی مثل ترمه و سوزن دوزی و پته دوزی تزیین شده اند ،چه مانتو های طرح کاشی و طرح گلیم و چه مانتو هایی شبیه مانتو پیراهن های که ما را یاد لباس خانم های دهه ۴۰ و ۵۰ می اندازند. این مدل مانتو ها علاوه بر اصیل و سنتی بودن ، زیبا ، شکلیل و چشم نواز نیز هستند و چون ریشه در فرهنگ پوشش ما دارند هیچ وقت از مد نمی افتند.

 

مدل مانتوی شیک از نظر شما چه شکلی است ؟ مانتوهای اسپرت و ساده را ترجیح میدهید یا مانتوهای کارشده و سنگ دوزی و مروارید دوزی شده را ؟ به نظر شما باری مجالس مانتوهای بلند شیک ترند یا مانتو های کوتاه ؟

مانتو بلند شیک

مانتو بلند شیک

مانتو مدل جدید یعنی چه شکل ؟ انقدر که این روزها مانتو هایی با طرح ها و دوخت ها و مدل های قدیمی مدل میشوند دیگر دیگر نمیتوان یک مانتو را جدید یا قدیمی به حساب آورد ، مثل مانتو های گل گلی و یا مانتو های طرح پیراهن و مانتو دامن های قدیم که این روزها حسابی روی بورس هستند . اما چیزی که هست معمولا ساده تبرین مدل ها همیشه مد هستند و هیچ وقت قدیمی نمیشوند.

 

اینستاگرام در کنار صفحات نت و شبکه های اجتماعی فرصت خوبی را برای برند ها و مزون های ایرانی فراهم کرده است که مدل ها و محصولات با طراحی ایرانی را در اختیار مشتریان خود قرار بدهد ، درست مثل تصاویر این نوشته که برگرفته از صفحه اینستاگرامی برند مشکات است.

 

 

خانم های جوان و دختر خانم ها اغلب سلیقه ای متفاوت تر ، خاص تر و ساده تری نسبت به بقیه دارند ، مانتو ساده و اسپرت طرفدار بیشتری در میان دخترهای جوان و نوجوان دارد . در این نوشته تلاش کرده ایم در کنار مانتو های سنگین و رنگین خانمانه نظرجوان تر ها را هم جلب کنیم .

شیک تر باشید  مانتو بلند مجلسی

 

برعکس دسته بالا خانم های مسن در انتخاب لباس بخصوص مانتو محافظه کار تر و محتاط تر عمل میکنند به همین خاطر مانتوهای بلند یا مانتو های مشکی مجلسی در میان این خانم ها محبوب تر است تا مانتو با طرح های خاص یا رنگ بندی های جیغ و شاد. فکر میکنم در این نوشته مانتو های زنانه باب دل شما به وفور پیدا شود .

 

سفید و مشکی مثل شب و روز همیشه در کنار هم ترکیبی خاص و زیبا را خلق میکند. این ویژگی مورد توجه طراحان لباس نیز بوده است به همین خاطر در میان مانتوهای بلند مجلسی با این ترکیب به کرات روربرو خواهید شد . ترکیبی که واقعا چشم نواز و شیک است .

 

در کنار ترکیب رنگ سفید مشکی ، ترکی مشکی طلایی هم از پرطرفدار ترین ترکیب رنگها برای دوخت مانتو مجلسی است ، وجود رنگ طلایی در مانتو به آن جلوه ای مجلل تر و فاخر تر میدهد و آن را شیک و مجلسی میکند . شما چطور ؟ کدام ترکیب رنگ را ترجیح میدهید ؟ سفید و مشکی – مشکی و طلایی با حتی مشکی و قرمز ؟

 

مانتو پیراهن در واقع همان پیراهن های قدیم هستند که خانم ها در گذشته به جای مانتو از آن ها استفاده میکرده اند . این مدل مانتو های چند وقتی است که مورد توجه طراحان ایرانی قرار گرفته است و به خاطر پوشیدگی و در عین حال زیبایی که دارند محبوبیت زیاده پیدا کرده است. مانتو پیراهن ها اغلب بلند و با دامن های آزاد طراحی و دوخته میشوند.

مانتو بلند شیک

 

مانتو بلند شیک

مانتو بلند شیک

همه ما سعی میکنیم بهترین لباس هایمان را برای مهمان بپوشیم چه وقتی میزبان هستیم و چه وقتی برای مهمانی به خانه کسی میرویم . مدل مانتوهای بلند برای هر دو حالت انتخاب های معرکه ای هستند چون به شما ظاهری سنگین رنگین و شیک میدهد و در عین حال باعث راحتی و آزادی عمل بیشتر شما بخصوص وقتی میزبان هستید میشوند.

 

اگر جزء آن دسته از خانم ها هستید که هیچ رقمه زیر بار مانتو های کارشده و اجق وجق نمیروید و همیشه دوست دارید ساده و اسپرت لباس بپوشید . این مدل مانتو بلند ساده و شیک مشکی رنگ میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

 

طبیعی است برای یک مهمانی رسمی یا عروسی پوشیدن مانتو جین یا مانتو های اسپرت دانشجویی انتخاب خوبی نیست ولی اگر دلتان مانتو های زنانه گیپرو یا کارشده های سنگین نمیخواد میتوانید به سراغ یک مانتوی بلند مشکی شبیه این بروید که هم رسمی و مجلسی است و هم زیادی کارشده و زنانه نیست .

 

مانتو های مجلسی بلند بجز انواع حریر که لخت و افتاده هستند اغلب شق و رق و با پارچه های سنگین تر دوخته میشوند تا خوش حالت تر دیده شود. طبیعتا این مدل ها برای روز های پاییزی شما مناسب ترند.

 

این هم یک انتخاب خاص و متفاوت برای کساین که دوست دراند برای مناسبت هایی مثل عید نوروز متفاوت و شیک به نظر برسند. یک مانتو با تلفیقی از پارچه ی طرح دار و پارچه حریر برای سر آستین . به نظر شما یک مانتو عید شیک باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

 

چند وقتی است مانتو های جلو باز در بازار مانتوهای ایرانی جای خود را باز کرده اند . بخصوص مانتو حریر های بلند و جلوباز . شما چطور ؟ جزء طرفداران این مدل هستید یا مخالفانش ؟

 

مثل مدل مانتو های جلوباز که طرفداران خاص خود را دارد مانتو های جلوبسته هم در میان برخی محبوب و خواستی است ، این محبوبیت به کاربردی بودن و راحتی آنها برمیگردد .

 

برای خانم هایی که اضافه وزن دارند یا کمی تپل هستد پوشیدن مانتوهای بنلد همیشه توصیه میشود . چرا که این مانتو ها شما را لاغر تر و کشیده تر و البته قد بلند تر نشان میدهند . برعکس مانتو های کوتاه شما را تپل تر و چاق تر نشان خواهند داد.

مانتو های بلند برای خانم های باردار هم مناسبند چون بلندی مانتو کمی شکم را میپوشاند و از این که زیادی گرد و قلنبه به نظر برسید جلوگیری میکنند. البته در این صورت باید از مدل هایی استفاده کنید که روی شکم آزاد تر باشند .

 

در ادامه نظر شما را به مدل های خاص و زیبای مانتو بلند در این مطلب جلب میکنم . امیدوارم به این مدل ها حداقل برای ایده گرفتن برای شما هم مفید و به درد بخور باشد ، با ما در این نوشته همراه باشید مانتو بارداریمانتو بارداری

منبع:ویکی پدیا

مانتو بلند شیک

مانتو بلند شیک

0 farshid Uncategorized مارس 30, 2021
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *