مانتو بارداری

مانتو بارداری

مانتو بارداری

مانتو بارداری

اینبار برایتان ۳۰ مدل مانتو بارداری ۹۸ جدید، راحت و بسیار شیک اینستاگرامی را در انواع طرحهای بلند و کوتاه مجلسی، اداری و اسپرت نخی و حریر در نظر گرفته ایم.

 

 

در ادامه برای شما عزیزان انواع مدل مانتو بارداری جدید را در قسمت مدل مانتو جدید قرار داده ایم که در میان آنها مانتوهای طرح پانچو و همچنین شیکترین مانتوهای بارداری بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه نیز قرار دارند.

 

مدل مانتو بارداری ۹۸

 

این مانتو برای دوران بارداری بسیار مناسب می باشد. این مدل دو تیکه دارای خرج کار مروارید می باشد و جنس قسمت گیپور آن ترک است. همچنین در طراحی آن از پارچه کرپ پفکی استفاده شده است. تن خور این مانتو جدید بارداری از سایز ۳۸ تا ۵۲ موجود می باشد.مانتو بارداری

 

مدل مانتو جدید بارداری بسیار شیک

 

مانتوی بسیار زیبای بارداری که در طراحی آن از گیپور استفاده شده است. این مدل سه رنگ می باشد و بصورت جلو کوتاه پشت بلند تولید شده است.

 

مانتو بارداری یقه پیراهنی طرح لی

 

مانتو فوق بگونه ای طراحی شده که بسیار مناسب فصول بهار و تابستان می باشد. جنس این مانتو بارداری سال ۹۸ نخی می باشد ولی طرح آن لی می باشد. همچنین از رنگهای شادی در قسمت جلوی آن و آستین ها استفاده شده است.

 

مدل مانتو جلو بسته دکمه دار بارداری

 

این مدل مانتو چهارخونه گزینه مناسبی برای پوشش خانمها در دوران بارداری می باشد. این مدل با طراحی جلو بسته خود دارای ظاهر شیکی می باشد.

مانتو بارداری

مانتو بارداری

 

مدل مانتو دامنی ۹۸ مخصوص بارداری با طراحی فانتزی

 

این مانتو دامنی مخصوص بارداری فوق العاده شیک و فانتزی دارای طرح راه راه بسیار زیبایی در قسمت شانه ها و دامن این مانتو می باشد. مانتو و دامن این مدل بصورت دوخته شده و سرهمی می باشند.

 

مدل مانتو بارداری بلند جدید پاپیون دار

 

 

همان طور که مشاهده می کنید این مانتو بارداری دارای پاپیون بسیار زیبایی در قسمت بالاتنه خود می باشد. طراحی آن بصورت بلند می باشد. دارای دو دکمه فانتزی در قسمت بالای پاپیون می باشد. این مانتو همچنین همراه با بند تنظیم قابل استفاده برای بعد از بارداری می باشد.

شیک تر باشید  با مانتو کتی چی بپوشم

 

 

مدل مانتو سه رنگ بارداری جدید همراه با بند تنظیم

 

 

مانتو طرح سنتی جدید ویژه بارداری

 

این مانتو دارای طرح سنتی بسیار شیکی برا روی آستین، جیب و سرشانه اش می باشد. این مانتو بارداری نیمه بلند دارای هر دو کاربرد اسپرت و مجلسی می باشد. این کار در سه سایز موجود می باشد.

 

 

مانتو بارداری

مانتو بارداری

اگر دنبال مدل مانتو باراداری هستید که هم شیک و جدید باشد هم راحت و خنک و هم شکیل و مجلسی حتما این نوشته از دلبرانه برای شما مفید خواهد بود ، در این نوشته ۳۳ مدل مانتو بارداری شیک و جدید و ایرانی که طبیعتا بیشتر مناسب خانم های ایرانی با فرهنگ و آداب و شرایط زندگی ایرانی هاست از صفحات اینستاگرامی جمع آوری شده است که به همراه اطلاعات تکمیلی و مدل مانتو بازیگران در دروران بارداری تقدیم حضور شما می شود با ما همراه باشید.

رنگ های سرد مثل: سبزها، آبی ها و بنفش ها

خانم های ایرانی بجز مسئولیت خانه داری ، همسر داری و بچه داری گاهی مسئولیت های اجتماعی و شغلی هم دارند به همین علت مدل مانتو بارداری باید طوری باشد که خانم ها بتوانند با راحتی و بدون معذب بودن حضور اجتماعی و کار خود را تا حداقل تا ماه های آخر بارداری ادامه دهند ، در این نوشته ما مدل های ایرانی و شکیل و مناسب خانم های ایرانی را برای شما گرد آوری کرده ایم که بتوانید در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار دهید .

یکی از مشکل ترین دغدغه ها برای خانم ها همان معضل همیشگی و ازلی ” چی بپوشم ” است ، اما مشکل چی بپوشم در دوران بارداری خیلی دشوار تر میشود ،  تصور کنید در دوران حاملگی به یک مهمانی یا مجلس عروسی یا عزا دعوت شده اید و دنبال یک مانتو بارادرای مجلسی مناسب و شیک هستید ، در این گونه موارد انتخاب مدل و پارچه مجلسی که متناسب با وضعیت جسمی خانم باردار باشد دشوار تر است و اهمیت بیشتری خواهد داشت.

گاهی با یک گلدوزی یا کارشدگی کوچک روی مانتو میتوانید از یک مانتو بارداری ساده یک مانتو کاملا مجلسی و شیک و با نمک بسازیید مثل مدل مانتو شکل پایین که بدون طرح ها و گل دوزی های روی لباس یک مانتو کاملا ساده و رسمی محسوب میشود.مانتو بارداری

شیک تر باشید  ست رنگ مانتو کرمی

به نظرم مدل مانتو پایین با توجه به سادگی در طرح و رنگ میتواند یک مدل مانتو مناسب برای موقعیت ها ی رسمی و اداری باشد . موافقید ؟

این هم یک مدل مانتو دیگر که کاملا حالت رسم و اداری دارد و میتواند در دانشگاه ، اداره یا محل کار مورد استفاده قرار بگیرد.

این که خانم های باردار معمولا دچار گرمازدگی و نفس تنگی میشوند بخصوص در فصل های گرم سال که این وضعیت شدت بیشتری پیدا میکند به همین دلیل خیلی از خانم های باردار دنبال مدل های تابستانه و خنک و نخی مانتو باردرای هستند ، مدل هایی به شکل زیر که از پارچه های نخی و خنک دوخته میشوند میتواند در عین شیک بودن راحتی و خنکی کافی در تابستان را برای شما فراهم خواهد کرد.

ایرانی بودن یک مانتو علاوه بر در نظر گرفتن شرایط جسمی و اجتماعی خانم های ایرانی بهتر است نماد هایی از پوشش و فرهنگ لباس پوشیدن خانم های ایرانی از گذشته تا اکنون را داشته باشد ، استفاده از پارچه هایی با طرح های سنتی مثل پارچه های طرح کاشی و نقوش اسلیمی و نقش و نگار های ایرانی میتوانید به اصالت ، زیبایی و ایرانی تر شدن تیپ و ظاهر خود حت در مدل های مانتو باراداری بیافزایید .

حتما همگی این مطلب را شنیده اید که مانتو های و به طور کلی لباس های تیره باعث لاغر تر و کشیده تر به نظر رسیدن بدن است ، در دوران بارداری که شکم بزرگ باعث میشود نتوانید مانتو های معمول و همیشگی خود را بپوشید استفاده از مانتو های بارداری با رنگ های تیره میتواند انتخاب خوبی باشد البته نه همیشه و همه جا چون ممکن است باعث خسته و افسرده شدن روحیه شما شود .

مانتو بارداری

مانتو بارداری

مدل مانتو سال 1400

به نظر ما یک مانتو اداری و کاری مناسب در دوران بارداری باید چه خصوصیاتی داشته باشد ؟ مدل پایین را می پسندید ؟

شیک تر باشید  مانتو صورتی جیغ

این هم یک مانتو اداری و رسمی بارداری بلند که میتواند به خاطر سادگی مدل و فرم گشاد آن در ناحیه شکم انتخاب مناسبی برای محیط های کاری و اداری و دانشگاهی برای خانم های ایرانی به حساب آید . مسلما خانم های شاغل دوس دارند در دوران باردرای با لباس مناسب در محل کار ظاهر شده و مسئولیت های کاری و اجتماعی خود را به خوبی و راحتی انجام دهند و مانتو بارداری اداری با خصوصیات مناسب باشد شما در انجام این کار یاری کند.

 

این هم یک مدل شیک و مناسب برای دوران بارداری برای شرکت در مهمانی ها و مجالس و عید دیدنی ها که در عین شیک بودن کاملا مناسب فرم خاص بدن در دوران حاملگی است .

ین که وضعیت جسمی شما دیگر مثل قبل از بارداری نیست باعث نمیشود تیپ و ظاهر خود را فراموش کنید و دچار شلختگی شوید یا مدام از رنگ های تیره و مدل های ساده  و بی رنگ و رو در لباس های بارداری استفاده کنید . اتفاقا برعکس برای شاد تر شدن روحیه خود

تان و اطرافیان والبته نی نی کوچولوی همراهتان سعی کنید همیشه خوش تیپ و رنگی رنگی لباس بپوشید و از ظاهر جدید و البته موقت خود لذت ببرید .

همه ما میدانیم که هیچ خانمی نیست که حداقل چند مانتو مشکی در کمد لباس های خود نداشته باشد ، اصولا رنگ مشکی ربط چندانی به عزا و عروسی ندارد و رنگ همیشه در صحنه است ، این مدل مانتو با توجه به شکل سنتی و مجلسی و در عین حال راحت و جنس خنک آن میتواند انتخاب خوبی برای خانم های باردار باشد.

 

خوب یا بد بسیاری از مد ها و فرهنگ های خوب و بد پوشش با توجه به پوشش و مدل لباس پوشیدن بازیگر ها در فیلم ها و سریال ها و حتی زندگی شخصی شکل میگیرد و حتی اگر نخواهیم ناخواسته در مورد مدل پوشش سلبریتی های محبوب مان کنجکاو هستیم در این نوشته از دلبرانه ما مدل های متنوع و زیبایی از مدل مانتو بارداری بازیگران برای شما گرد آوری کرده ایم که در ادامه تقدیم حضور شما می کنیم .

منبع:ویکی پدیا

مانتو بارداری

مانتو بارداری

0 farshid Uncategorized مارس 30, 2021
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *