با ما در تماس باشید

09360556002

رنگ مانتو گربه ای

رنگ مانتو گربه ای

در این پست درباره رنگ مانتو گربه ای سایت شیک فصل به گفت و گو می پردازیم.

رنگ مانتو گربه ای
رنگ مانتو گربه ای

رنگ قرمز، به تعریف منابع علمی، مهیج ترین رنگ در بین رنگ هاست که در انتهای طیف رنگ های گرم قرار می‌گیرد. اگر رنگ پوست شما گندمگون تا سفید است، رنگ های قرمز و زرشکی، برای شما ساخته شده اند! چرا که کنتراست این رنگ ها با پوست روشن می‌تواند ترکیب فوق العاده ای را خلق کند و ست های زیبایی را برای مانتوی شما بسازند.

انتخاب رنگ قرمز برای مانتو، نشانگر جسارت و خلاقیت شما در انتخاب پوشش است؛ به شرط اینکه این مانتو، با آیتم ها و اکسسوری های مناسبی ترکیب شود. در ادامه ی این مقاله، ست های جدید و جذابی را معرفی می‌کنیم که با مانتوی قرمز یا زرشکی ساخته شده اند.

استایل های بهاره را با معرفی ست مانتو و شلوار تک رنگ زرشکی شروع می‌کنیم. همانطور که می‌دانید رنگ های تیره ای مثل زرشکی، امکان ترکیب شدن با آیتم ها و اکسسوری های روشن را دارند.

از میان طیف رنگ های روشن: سفید، طوسی، صورتی پاستلی می‌توانند برای انتخاب تی‌شرت و کفش در زیر مانتو شلوار زرشکی استفاده شوند و استایل روزانه ی جذابی بسازند.

برای استایل های مجلسی تر، پیشنهاد می‌کنیم که هر دو رنگ انتخابی در طیف رنگ های تیره قرار داشته باشند.

رنگ آبی

رنگ آبی با اینکه ماهیت سردی دارد و رنگ متضاد قرمز شناخته می‌شود، برای قرار گرفتن در کنار این رنگ مناسب ترین گزینه است.

رنگ مانتو گربه ای
رنگ مانتو گربه ای

ترکیب رنگ آبی و قرمز را اخیرا علاوه بر استایل های کژوال، در ست های رسمی نیز می‌بینیم.

حاصل اولین ترکیب این دو رنگ جذاب، یک استایل روزانه ی زیبا خواهد بود. برای این هدف به یک شلوار جین رنگ روشن و یک مانتوی جلوباز و  اورسایز قرمز نیاز دارید. تیشرت های ساده ی خنثی (سفید-طوسی-مشکی) یا تیشرت های طرح داری که با رنگ های آبی یا قرمز تزئین شده باشند مچ مناسب این ترکیب هستند.

شیک تر باشید  مانتو رنگ زغالی

تمام ست های قرمز-آبی به پارچه ی جین و ست های اسپرت ختم نمی‌شوند. استفاده از یک شومیز نخی راه راه که اخیرا در کالکشن های بهاره برندها زیاد از آن می‌بینیم، یک ست نیمه رسمی و زیبا برای شما می‌سازد.

ست رنگ آبی و قرمز

در یک ست که رنگ قرمز و آبی در کنار یکدیگر به کار رفته باشند، بهتر است رنگ خنثایی را به عنوان رنگ تعدیل کننده در استایلتان به کار ببرید. این رنگ می‌تواند مشکی، قهوه‌ای، کرمی، سفید، طوسی یا چند مورد از این ها باشد. طیف رنگی کرمی تا قهوه ای برای انتخاب کفش و اکسسوری یک ست قرمز/آبی اسپرت، و رنگ های مشکی و سفید برای ساخت استایل رسمی در اولویت هستند.

رنگ مانتو گربه ای
رنگ مانتو گربه ای

اگر پالتوی زرشکی کوتاهی دارید، برای ست کردن آن می‌توانید از شلوارهای پشمی Baggy استفاده کنید. پیشنهاد دوم ما برای این پالتو، دامن های پشمی کوتاهی هستند که به شکل پلیسه دوخته می‌شوند و اخیرا از آنها در دنیای مد زیاد می‌بینیم.

رنگ این دامن می‌تواند از بین رنگ های خنثی انتخاب شود و بهتر است که همرنگ با کلاه، شال و کیف دستی انتخاب شود. بوت های چرم دکتر مارتین برای تکمیل این ست، مورد مناسبی هستند.

برای جلوه­ ای متفاوت ­تر، می‌­توانید نارنجی و آبی تیره را با هم هماهنگ کنید.
این زوج اگر با صندل ترکیب شوند، جلوه­ فوق­ العاده ­تری خواهند داشت.

رنگ خنثی

کرم رنگ خنثی‌­ای است که اگر به تنهایی یا با رنگ‌­های مشابه استفاده شود، بسیار کسالت ­آور خواهد بود.
رنگ سماقی به عنوان چاشنی هیجان رنگ کرم شناخته و بکار برده می‌­شود.
سعی کنید این رنگ‌­ها را به صورت یکی در میان در استایل خود به کار ببرید تا جلوه­ چشم نواز ­تری داشته ­باشند.

شیک تر باشید  مانتو بهاری
 رنک مانتو گربه ای
رنک مانتو گربه ای

هیچ رنگی بهتر از یک رنگ جیغ و روشن، مشکی را به اوج نمی‌­برد و نارنجی چقدر فوق ­العاده این کار را انجام می­‌دهد…
ترکیبی شیک برای کسانی که نه تنها از پوشیدن رنگ‌های جیغ خجالت نمی‌کشند، بلکه زیبایی و خاص بودن را یکجا می‌خواهند.

رنگ طوسی و صورتی

هیچ محدودیتی در ترکیب دو رنگ طوسی و صورتی در لباس‌­ها و اکسسوری­‌هایتان نخواهید ­­داشت شاید دلیل محبوبیت این ترکیب، همین تغییر رنگ نرم و کم ریسک باشد.

رنگ مانتو گربه ای
رنگ مانتو گربه ای

با ترکیب نسبت‌های مختلف از رنگ‌های اصلی و ثانویه می‌توان دنیای بزرگی از رنگ‌ها را به وجود آورد. برای پیدا کردن ایده ست کردن مانتو لازم است بدانید که هر رنگ، از ترکیب چه رنگ‌هایی به وجود آمده است .تا بدانید با کدام رنگ‌ها هم‌خوانی بیشتری دارد بنابراین در ادامه ساختار هر رنگ را بیان می‌کنیم.

ترکیب رنگ لباس زنانه

گاهی اوقات که دنبال ایده ست کردن مانتو هستید ممکن است واژه‌های خنثی، سرد و گرم به گوش شما خورده باشد. باید بدانید که رنگ‌ها را به‌طورکلی می‌توان در سه دسته جای داد؛ خنثی، سرد و گرم.

پوشیدن مانتوی جین یک تیپ اسپرت به‌حساب می‌آید که مناسب دخترخانم‌ها و خانم‌های جوان می‌باشد.یک قانون کلی برای انتخاب شلوار مناسب برای مانتوی جین این است که هر چه مانتوی جین شما روشن‌تر باشد بهتر است که از شلوار رنگ روشن و اگر مانتوی شما تیره است از شلوار تیره استفاده کنید. مانتوی جین را می‌توان با شلوار جین، کتان و یا حتی پارچه‌ای ست کرد. اگر قصد دارید مانتوی جین جلوباز استفاده کنید پیشنهاد می‌شود که در زیر آن یک شومیز سفید یا قرمز بپوشید.

برای ست کردن مانتوی جین با شال یا روسری باید به نکات زیر توجه نمایید:

مانتو جلوباز مانتویی است که دکمه ندارد اما صرفاً نداشتن دکمه اصل نیست . گاهی اوقات بعضی از افراد دکمه‌های مانتو را نمی‌بندند و به‌عنوان مانتوی جلوباز استفاده می‌کنند.امروزه بیشترین کاربرد را مانتوهای جلوباز دارند. قابلیت ست شدن با انواع شلوار، شال یا روسری، کیف و کفش را دارد.

شیک تر باشید  چه رنگ مانتویی به من میاد

سارافون

سارافون به مانتویی گفته می‌شود که آستین ندارد و می‌تواند جلوباز یا بسته باشد. یکی از سارافون‌هایی که طرفدار زیادی دارد؛ سارافون جین می‌باشد. بر روی این سارافون در زمستان می‌توان یک کت کوتاه پوشید . همچنین در تابستان یک بلوز ساده، پیراهن یا تی‌شرت برای پوشیدن در زیر سارافون انتخاب کرد. سارافون جین را سعی کنید با شلوار نپوشید و آن را با یک ساپورت دارای رنگ خنثی ست نمایید.

مانتوهای اداری

مانتوهای اداری اصولاً از جنس ترگال یا فاستونی می‌باشند که ظاهری اداری و رسمی به افراد می‌بخشد. معمولاً مانتوهای اداری با شلوار هم‌جنس مانتو به فروش می‌رسند در غیر این صورت می‌توان این مانتوها را با شلوارهایی از جنس کرپ که سبک و راحت است و یا کتان ست کرد.

رنگ مانتو گربه ای
رنگ مانتو گربه ای

کفشی که با مانتوهای اداری می‌توان ست کرد؛ یک کفش اسپرت و یا چرم است. اصولاً در محیط‌های اداری روسری یا شال استفاده نمی‌شود و پوشیدن مقنعه رایج‌تر می‌باشد.

یک نکته کلی که می‌تواند به شما در پیدا کردن ایده ست کردن مانتو کمک نماید این است که از رنگ‌های مشابه و یا یکسان در کنار یکدیگر استفاده نکنید و بین آن‌ها فاصله ایجاد کنید.

مانتوهای خیلی بلند با شلوار لی ست زیبایی تشکیل می‌دهند .اما این مورد سلیقه‌ای است و بعضی از افراد با مانتوهای بلند شلوارهای گشاد نیز می‌پوشند. برای مانتوهای گشاد و آزاد، کیف بزرگ و برای مانتوهای اسپرت، کوتاه و کُتی، کیف کوچک مناسب‌تر است.

رنگ مانتو گربه ای
رنگ مانتو گربه ای
پست های تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

                                                                                           کلیه حقوق برای وب سایت شیک فصل محفوظ می باشد.

Copyright © 2021 shikfasl.ir System Ltd.learnian  ® , All Rights Reserve