با ما در تماس باشید

09360556002

رنگ مانتو لی

رنگ مانتو لی

در ایت پست سایت شیک فصل درباره رنگ مانتو لی صحبت می کنیم.

رنگ مانتو لی
رنگ مانتو لی

مانتو جین را همه خانم ها دوست دارند اما شاید در ست کردن آن دچار مشکل شوند، مانتو جین را نمیتوان با هر چیزی ست کرد و باید در انتخاب شال و شلوار حسابی دقت کنید.

اگر شما هم جزو خانم های علاقمند به مانتو جین هستید اما نمیدانید آن را چگونه ست کنید ما در این بخش از دنیای مد نمناک کلی ایده شیک برایتان داریم که با الهام از آن ها میتوانید خوشتیپی با مانتو جین را تجربه کنید.

مانتو جین در طیف های رنگی تیره تا روشن وجود دارد که روش های ست کردن هر رنگ مانتو جین متفاوت است.

برای ست کردن مانتو لی، شلوار جینی را انتخاب نمایید که رنگ آن نزدیک به رنگ مانتوی شما باشد.

مانتو جین تیره

برای ست کردن مانتو جین تیره شلوار های کتان رنگ تیره مانند شلوار کتان مشکی یا سورمه ای بپوشید. برای ست کردن مانتو جین روشن از شلوار های کتان به رنگ سفید یا عاجی استفاده کنید. اگر می خواهید مانتو تان را جلو باز بپوشید میتوانید زیر مانتو یک شومیز سفید بپوشید و آن را با شلوار سفید ست کنید.

رنگ مانتو لی
رنگ مانتو لی

با مانتو های لی رنگ روشن می توانید شلوار های پارچه ای سفید و خاکستری و برای مانتو های لی رنگ تیره از لگ های مشکی استفاده کنید.

نکته :توجه کنید هر چه مانتو جین روشن تر باشد بهتر است شلوار به رنگ روشن انتخاب کنید و هرچه مانتو جین تیره تر باشد شلوار تیره برای آن مناسب است.

اگر می خواهید مانتوی جینتان را با شال یا روسری ست کنید توجه داشته باشید که اولین راز خوش پوشی، رنگ شناسی و انتخاب رنگ درست است، به نحوی که بین رنگ های ست شما هماهنگی وجود داشته باشد. رنگ های پرکاربردی که برای ست با مانتوی جین به شما پیشنهاد می شود عبارتند از:

برای ست کردن شال و روسری می توانید از شال های بژ، سفید، سیاه و خاکستری که دارای رنگ های خنثی هستند و راحت و ساده با مانتو های لی ست می شوند، استفاده نمایید.

مانتو لی تیره

مانتو لی تیره خود را با شال و رسری سبز تیره و مانتو های جین روشن را با شال و روسری سبز روشن ست کنید. این رنگ هماهنگی خوبی با این سری از مانتو ها دارد.

رنگ های مناسب با مانتو لی

رنگ آبی، بنفش و ارغوانی از رنگ های متناسب با مانتو های لی هستند و شما می توانید مانتو های لی خود را با این رنگ شال یا روسری ست کنید.

شیک تر باشید  مانتو طوسی اسپرت

برای ست کردن مانتو لی با شال و روسری به جنس آن دقت کنید و با مانتو های لی روسری های حریر و ساتن براق و ابریشمی ظریف نپوشید زیرا جنس و نوع پارچه ها باید هماهنگی و تناسب داشته باشند. با مانتو جین خود روسری های ضخیم تر مانند روسری هایی از جنس نخ، روسری های ابریشم کج راه، ابریشم توییل و روسری های پشمی بپوشید.

روسری هایی با طرح های لنگی و زبرا، روسری های طرح خال خالی، شال های طرح شطرنجی و چهارخانه به خوبی با مانتو لی ست می شوند.

رنگ مانتو لی
رنگ مانتو لی

خانم ها برای ست کردن کفش با مانتو لی بهتر است سراغ چهار گزینه اصلی کفش تخت، اسنیکرز، کفش پاشنه بلند ، نیم بوت و کفش عروسکی بروند و با توجه به سلیقه خود از بین این کفش ها انتخاب کنند.

بهترین انتخاب ها برای ست کردن کفش با مانتو لی کفش های اسنیکر هستند که باید با توجه به رنگ شال و روسری و رنگ مانتوی خود رنگ آن ها را انتخاب کنید . کفش های اسنیکر سفید، خاکستری روشن و نقره ای آینه ای برای مانتوهای لی رنگ روشن مناسب هستند.

مانتو لی خود را با صندل های اسپرت با رنگ های خاکی، قهوه ای و زرشکی ست کنید.

صندل های پاشنه دار و لژدار نیز گزینه مناسبی برای ست کردن با مانتو لی هستند.

نیم بوت ها انتخاب خوبی برای ست کردن با مانتو جین هستند.

برای اینکه استایلی دخترانه و جذاب داشته باشید مانتو لی خود را با کفش های عروسکی بپوشید. رنگ این کفش ها باید با لباس های شما هماهنگی داشته باشد.

جنس مانتو لی

به دلیل جنس خاص پارچه‌ی لی یا جین، بهتر است ابتدا در مورد جنس شال یا روسری مناسب برای ست با این مانتو تصمیم بگیرید و به جنس این آیتم از استایلتان نیز دقت کنید. جنس و نوع پارچه‌های شال یا روسری باید به گونه‌ای انتخاب شوند که با مانتوی جین شما هماهنگی و تناسب داشته باشند.

بهتر است از پوشیدن روسری‌های حریر، ساتن براق و ابریشمی ظریف با مانتو‌های لی اجتناب کنید. روسری‌هایی از جنس نخ، روسری‌های ابریشم کج راه، ابریشم توییل و روسری‌های پشمی بهترین انتخاب‌ها برای ست کردن با مانتو‌های جین است، به خصوص در فصل پاییز اگر مانتوی جین انتخابی شما ضخیم است بهتر است از یک شال پشمی استفاده کنید.

 

رنگ مانتو لی
رنگ مانتو لی

برای انتخاب روسری مناسب، به دلیل یک‌نواختی و بدون طرح بودنِ مانتو لی بهتر است از طرح‌هایی مانند طرح‌های پلنگی و زبرا، روسری‌های طرح خال خالی، شال‌های طرح شطرنجی و چهارخانه استفاده کنید.

شیک تر باشید  مرکز خرید مانتو در شیراز

رنگِ آبی مانتوی جین از جنس رنگ­‌های خنثی است که با اعضای دیگر این خانواده مانند بژ، سفید، شیری، سیاه و خاکستری به خوبی ست می‌شود.

رنگ‌های خنثی و طبیعی

رنگ‌های مکمل به خوبی با هم ست می‌شوند و رنگ قرمز یکی از رنگ­های مکمل رنگ آبی است. به این موضوع دقت کنید که برای مانتو‌های لی تیره از رنگ زرشکی استفاده کنید و برای هر درجه­‌ی روشن­تر از جین، رنگ قرمز روشن­تری هم برای شال یا روسری انتخاب کنید. ست کردن مانتوی لی با یک شال قرمز‌ استایلی دخترانه، زیبا و جذاب می‌سازد.

ست مانتو لی با شال قرمز

برای ساختن یک استایل سرزنده و اسپرت با مانتوی جین، رنگ سبز نیز هماهنگی خوبی با این سری از مانتو‌ها دارد. مانند همه سری رنگ‌ها، رنگ سبز تیره شال را با مانتو‌های جین تیره و طیف‌های روشن سبز شال را با مانتو‌های جین روشن بپوشید.

رنگ مانتو لی
رنگ مانتو لی

رنگ قهوه ای

رنگ قهوه‌ای نیز از دیگر رنگ‌های هماهنگ با مانتو‌های لی است. این رنگ گرم و خنثی ترکیبی دل‌نشین و اصولی را به ستِ لباس شما می‌دهد. شالی به رنگ قهوه‌­ای یا روباهی، شبیه به رنگ چرم، به همراه کیف یا کفش چرمی می­تواند ظاهری کلاسیک و شیک را برای شما بسازد. به طور کلی رنگ قهو‌ه‌­ای روشن و نارنجی روشن (آجری) را برای مانتو‌های لی روشن و طیف‌های تیره‌­ی قهوه‌ای را برای مانتو تابستانی استفاده کنید.

ست مانتو لی با شال قهو‌ه‌ای

رنگ‌های بسیار روشن و پاستلی چند سالی است بسیار ترند شده‌اند. اگر مانتوی جین کمدتان را در فصل بهار برای پوشیدن بیرون آورده‌­اید، رنگ­های پاستلی انتخاب مناسبی برای ست شدن با جین هستند. این رنگ‌­ها به خوبی با مانتو‌های لی رنگ روشن ست می‌شوند و برای همه سنین مناسبند.

کفش و کیف این ترکیب می­تواند هم­رنگ یا کمی پررنگ­تر از رنگ شال انتخابی باشد تا ظاهری زیبا به شما ببخشد.

ست مانتو لی با شال رنگی

رنگ آبی که در واقع رنگ مشابه رنگ مانتو‌های لی است به خوبی با این مانتو ست می‌شود. رنگ‌های بنفش و ارغوانی نیز از دیگر رنگ‌های متناسب برای هم­نشینی با مانتو‌های لی هستند. اگر یکی از این سه رنگ را برای شال انتخاب کردید، پیشنهاد ما برای بقیه­‌ی آیتم­‌های استایلتان، رنگ سفید ‌- یا رنگی خنثی نزدیک به سفید مانند شیری- است.

رنگ مانتو لی
رنگ مانتو لی

ست مانتو لی با رنگ‌های بنفش و ارغوانی

تا اینجا سعی کردیم به این سوال پاسخ بدهیم که به مانتو لی چه شالی میاد؟ حالا نوبت به پیدا کردن این شال ها می‌رسه تا با ست کردن در کنار مانتو لی٬ ست‌های اسپرت و جذابی بسازید. پیشنهاد می‌کنیم همین حالا اپلیکیشن کمدا را نصب کنید و در قسمت جستجو٬ با سرچ کلمه‌ی شال٬ صدها طرح و رنگ متنوع را با قیمت مناسب مشاهده کنید.

شیک تر باشید  مانتو طرح دار

مانتو های جین

مانتو‌های جین یکی از پرطرفدارترین مانتو‌ها در بین دختر خانم‌های اسپرت پوش ایرانی هستند. پارچه‌های جین تنوع و ضخامت مختلفی دارند، از پارچه‌های لی کاغذی تا پارچه‌های دنیم خیلی ضخیم!

برای ست کردن مانتو‌های جین بهتر است از شلوارهایی با رنگ‌های خنثی و طبیعی مثل سیاه، سفید، مشکی، سرکه‌ای و صورتی، بژ، خاکی، سرمه ای و شلوارهای جین هماهنگ استفاده کنید. ست کردن شال یا روسری با شلوار ایده خوبی برای هماهنگی پوشش شماست.

آبی روشن یک رنگ بهاری است پس برای ست مانتو جین روشن در این فصل بهتر است به سراغ رنگ‌های روشنی چون زرد، سفید، سبز روشن، آبی فیروزه ای، سرکه‌ای روشن، صورتی و رنگ‌های پاستیلی بروید به این صورت پوششی ساده، اما شیک خواهید داشت.

با این حال، اگر می‌خواهید مانتو جین روشن را برای فصل زمستان بپوشید بهتر است از رنگ‌هایی مثل سبز تیره، مشکی، زرشکی، طوسی و سرمه‌ای استفاده کنید تا شیک باشید.رنگ مانتو لی

برند کلمبیا

برند کلمبیا (Columbia) که از همان روز اول تا کنون، ایجاد یک تجربه لذت‌بخش از طبیعت‌گردی را…

معمولا برای خرید لباس عروس سایز بزرگ باید فاکتورهای مختلفی را طبق سلیقه خود در نظر بگیرید. لباس‌های عروس پر زرق و برق معمولا اندام را برجسته‌تر نشان می‌دهد و نقص‌های موجود را می‌پوشاند.

روش های ست کردن مانتو لی با شال و شلوار را به سلیقه بهترین طراحان لباس در این بخش از نم نمک مشاهده کنید و ایده بگیرید.

مانتو لی را همه خانم ها دوست دارند اما شاید در ست کردن آن دچار مشکل شوند ، مانتو لی را نمیتوان با هر چیزی ست کرد و باید در انتخاب شال و شلوار حسابی دقت کنید.

اگر شما هم جزو خانم های علاقمند به مانتو لی هستید اما نمیدانید آن را چگونه ست کنید ما در این بخش از دنیای مد نم نمک کلی ایده شیک برایتان داریم که با الهام از آن ها میتوانید خوشتیپی با مانتو لی را تجربه کنید.

مانتو لی در طیف های رنگی تیره تا روشن وجود دارد که روش های ست کردن هر رنگ مانتو لی متفاوت است ، هر چه مانتو لی روشن تر باشد بهتر است شلوار به رنگ روشن انتخاب کنید و هرچه مانتو لی تیره تر باشد شلوار تیره برای آن مناسب می باشد.

رنگ مانتو لی
رنگ مانتو لی
پست های تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

                                                                                           کلیه حقوق برای وب سایت شیک فصل محفوظ می باشد.

Copyright © 2021 shikfasl.ir System Ltd.learnian  ® , All Rights Reserve