با ما در تماس باشید

09360556002

رنگ مانتو لیمویی

رنگ مانتو لیمویی

ما در این پست سایت شیک فصل درباره رنگ مانتو لیمویی به گفت و گو بپردازیم.

رنگ مانتو لیمویی
رنگ مانتو لیمویی

مانتوی اسپورت

مانتو اسپرت مانتوی است که مناسب کارهای روزمره و برای افرادی که به تیپ اسپرت علاقه دارند طراحی شده البته هنگام پوشیدن این مانتو باید کفش و شال خود نیزمناسب آن انتخاب کنید.

رنگ مانتو لیمویی
رنگ مانتو لیمویی

مانتوی مجلسی که تنها برای مجالس پوشیده می شود و ظاهری رسمی و تجملاتی صاف و بدون چروک دارد.معمولا روی این مانتو ها سنگ دوزی و تکه دوزی و ملیله دوزی دیده می شود. جنس این مانتو ها از پلی استر و نخ است و رنگ آن معمولا شاد انتخاب می شود .

مانتو های زرد

مانتوهای زرد رنگ را می توانید با رنگ هایی نظیر طوسی و مشکی و قهوه ای و آبی و بنفش و سفید و سرمه ای و سبز یشمی و … به راحتی ست نمایید همچنین می توانید از مانتو با رنگ زرد به عنوان المانی با رنگ روشن در کنار لباس ها با رنگ تیره استفاده نمایید.

مانتوهای بلند زرد در انواع طرح های جلو بسته و جلو باز و دکمه دار موجود هستند که انتخاب هر یک از این طرح ها به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

می‌توانید مانتوی زرد را با شلوار همرنگش ترکیب کنید یا مانتو کتی زرد را جین اسکینی روشن و تیشرت ساده‌ی سفید ست کنید.
مانتوهای زرد، علاوه بر ترکیب‌های جذابی که با رنگ های خنثی مثل طوسی، مشکی، سرمه‌ای و قهوه‌ای می‌سازند، مکمل‌های برای ست کردن با کالیته رنگ بنفش یا آبی یا سبز هستند.

رنگ‌های گرم پاییزی مثل نارنجی، قرمز، شرابی و قهوه‌ای برای قرار گرفتن در کنار مانتوی زرد گزینه‌های خوبی هستند.

مانتو زرد دخترانه

مانتو زرد و مانتو زرد دخترانه و ست مانتو زرد با شال و ست مانتو زرد با شلوار و ست کردن مانتو زرد و ست مانتو شلوار خردلی و مانتو خردلی دخترانه در نصرینو.

شیک تر باشید  جدیدترین مدل مانتو 1400اینستاگرام
رنگ مانتو لیمویی
رنگ مانتو لیمویی

مانتوها با رنگ زرد به دلیل خاصیت بازتابی نوری که دارند می توانند برای پوشیدن در فصل های بهار و تابستان انتخابی مناسب به شمار روند همچنین این رنگ مانتوها با رنگ های گرم پاییزی نیز مطابقت و همخوانی دارند و شما می توانید رنگ مانتوهای پاییزه و زمستانه خود را از بین طیف های تیره و روشن رنگ زرد انتخاب نمایید.

رنگ مانتو لیمویی

مانتوها با رنگ های برجسته و خاص نظیر مانتوی زرد و مانتوی بنفش و مانتوی آبی و … اگر با سایر رنگ لباس ها و اکسسوری ها بدرستی ترکیب شوند می توانند استایل و تیپی متفاوت را برای شما به ارمغان بیاورند از این رو اگر شما تمایل دارید از مانتوهای رنگی استفاده نمایید بهتر است در هنگام ست کردن رنگ مانتو با رنگ سایر لباس ها و اکسسوری هایتان حساسیت لازم را به خرج دهید.

مانتوهای زرد رنگ را می توانید با رنگ هایی نظیر طوسی و مشکی و قهوه ای و آبی و بنفش و سفید و سرمه ای و سبز یشمی و … به راحتی ست نمایید همچنین می توانید از مانتو با رنگ زرد به عنوان المانی با رنگ روشن در کنار لباس ها با رنگ تیره استفاده نمایید.

مانتوی اسپرت و زیبا رنگ روشن

مانتوهای کوتاه همیشه مورد توجه خانم ها و دختران جوان بوده اند و این طرح مانتوها در انواع رنگ های روشن و تیره موجود می باشند که انتخاب رنگ مانتو بهتر است با توجه به رنگ پوست و فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری انجام شود.

مانتوهای زرد کوتاه در انواع مدل های ساده و کار شده و مجلسی و … موجود می باشند که بهتر است شما طرح این مانتوها را با توجه به نیاز و سلیقه شخصی خود انتخاب نمایید.

رنگ مانتو لیمویی
رنگ مانتو لیمویی

در کل مانتوهای زرد در طرح‌ها و طیف‌های رنگی گسترده‌ای در بازار موجود هستند و اگر شما از آن دسته از خانم‌هایی هستید که تمایل دارید در مکان‌های مختلف استایل و تیپی متفاوت داشته باشید می‌توانید این رنگ مانتو را انتخاب کنید.

شیک تر باشید  رنگ مانتو لی

مانتوها با رنگ زرد به دلیل خاصیت بازتاب نوری که دارند می‌توانند برای استفاده در فصل‌های بهار و تابستان انتخاب مناسبی به شمار روند.

همچنین این رنگ مانتو با رنگ‌های گرم پاییزی نیز مطابقت دارد و شما می‌توانید رنگ مانتوهای پاییزه و زمستانه خود را از بین طیف‌های تیره و روشن رنگ زرد انتخاب کنید.

رنگ مانتو لیمویی
رنگ مانتو لیمویی

زرد طیف رنگی بسیار گسترده‌ای دارد و پیش از خرید مانتو زرد رنگ باید بدانید که کدام طیف رنگ با پوست شما هماهنگ است.

افرادی که رنگ پوستشان خیلی روشن است بهتر است از مانتوهای زرد خردلی، زرد تیره و … استفاده کنند و از پوشیدن رنگ زرد اصلی و زردهای نئونی و لیمویی خودداری کنند.

رنگ مانتو لیمویی

اگر رنگ پوستتان معمولی یا مایل به زیتونی است به شما پیشنهاد می‌کنیم از مانتوهایی با رنگ‌های زرد لیمویی و تناژهای روشن زرد استفاده کنید. این کار سبب درخشندگی بیشتر رنگ پوستتان خواهد شد.

رنگ مانتو لیمویی
رنگ مانتو لیمویی

خانم‌هایی با پوست تیره و سبزه در انتخاب رنگ زرد بسیار خوش‌شانس هستند و به راحتی می‌توانند از این رنگ در ست لباس‌های خود استفاده کنند.

آن‌ها هر طیفی از رنگ زرد را استفاده کنند فوق‌العاده می‌شوند به ویژه استفاده از رنگ زرد طلایی در ترکیب با رنگ پوستشان زیبایی خاصی به استایل آن‌ها خواهد بخشید.

مانتوها با رنگ برجسته

مانتوها با رنگ‌های برجسته و خاص نظیر مانتوی زرد، بنفش، آبی پررنگ و… اگر با سایر لباس‌ها و اکسسوری‌ها به‌درستی ست شوند می‌توانند استایل متفاوت و زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورند. بنابراین اگر تمایل دارید از مانتوهای رنگی استفاده کنید بهتر است در هنگام ست کردن مانتو با رنگ سایر لباس‌ها و اکسسوری‌ها حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید.

شیک تر باشید  رنگ مانتو امسال چیست

مانتو های کوتاه

مانتوهای کوتاه همیشه موردتوجه خانم‌ها به‌خصوص دختران جوان بوده‌اند و این مدل مانتو در انواع طرح‌ها و رنگ‌های تیره و روشن در بازار موجود است. بهتر است موقع انتخاب مانتوهای کوتاه رنگی به فرم اندام، رنگ پوست و سایر ویژگی‌های ظاهری خودتان دقت کنید و بر اساس آن‌ها بهترین رنگ و مدل را انتخاب نمایید.

مانتوهای زرد کوتاه

مانتوهای زرد کوتاه در انواع طرح‌ها و مدل‌های ساده، کارشده، مجلسی، اسپرت و با طیف گسترده‌ای از رنگ زرد در بازار وجود دارند که بهتر است شما طرح این مانتوها را با توجه به نیاز و سلیقه شخصی خودتان انتخاب کنید. توجه داشته باشید که در هنگام انتخاب مانتو زرد بهتر است از مطابقت و همخوانی رنگ مانتو با رنگ پوست و مو خود مطمئن شوید و سپس این رنگ مانتو را برای پوشیدن انتخاب کنید تا عیب‌های موجود در فرم اندام و استایل شما کمتر به نظر برسند.

زرد درخشان‌ترین رنگ در میان رنگ‌ها است و مفاهیمی چون روشنایی، شادی، نشاط و خوش‌بینی را در بر می‌گیرد.

همچنین این رنگ نماد توسعه‌طلبی و تسکین خاطر است. نگاه کردن به رنگ زرد روند تفکر را تسریع کرده و خلاقیت را در افراد بالا می‌برد.

مانتوهای زرد تابستانه

مانتوهای زرد تابستانه از جمله لباس‌هایی هستند که با پوشیدن آن‌ها احساس نشاط و شادی خواهید کرد اما خیلی از خانم‌ها از نزدیک شدن به رنگ زرد برای انتخاب لباس هراس دارند. آن‌ها فکر می‌کنند رنگ زرد به دلیل روشن بودن آن باعث جلب‌توجه دیگران شده و به عبارتی حس انگشت‌نما بودن را القا می‌کند؛ اما این تفکر اشتباه است.

رنگ مانتو لیمویی
رنگ مانتو لیمویی
پست های تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

                                                                                           کلیه حقوق برای وب سایت شیک فصل محفوظ می باشد.

Copyright © 2021 shikfasl.ir System Ltd.learnian  ® , All Rights Reserve