رنگ مانتو فیلی

رنگ مانتو فیلی

رنگ مانتو فیلی

رنگ مانتو فیلی

در این بخش با انواع مدل های جدید و شیک مانتو خاکستری و طوسی از روشن تا تیره در طرح های متنوع متناسب با رنگ سال ۲۰۲۱ زنانه و دخترانه برای شما از برندها و پیج های اینستاگرام مناسب مراسم مهمانی و استایل خیابان و محیط کار و اداره و مدل دانشجویی و عید نوروز ۱۴۰۰ جمع اوری کردیم تا ایده گرفته و خریداری کنید.

 

اگر رنگ مورد علاقه شما در انتخاب لباس و بخصوص مانتو، رنگ های خنثی مانند خاکستری و طوسی و فیلی می باشد، ما در این بخش عکس هایی از جدیدترین مدل مانتوهایی با این رنگ های زیبا بردی شما آماده کردیم .

 

امسال رنگ های خاکستری و زرد گرم رنگ سال ۲۰۲۱ انتخاب شده میتوانید برای عید نوروز رنگ سال ۱۴۰۰ و فصل بهاره از این رنگ ها در لباس و پوشش خود استفاده کنید.رنگ مانتو فیلی

رنگ هایی با تناژ خاکستری و طوسی همیشه مورد توجه و پسند همه سنین از جوان تا پیر بوده و محدودیت سنی ندارد.

 

رنگ خاکستری و طوسی اگر با رنگ های شاد ترکیب شود می تواند باعث جذابیت بیشتر آن رنگ ها شود بنابراین بهتر است برای ایجاد تعادل در ظاهر و تیپ خود از ترکیب رنگ خاکستری با رنگ های شاد استفاده نمایید.

ترکیب رنگ طوسی با مشکی و سفید نیز جزء ترکیب رنگی های بی نظیر و ایده آل است و در صورت تمایل بهتر است از این ترکیب رنگی در پوشش خود استفاده نمایید و شیک پوش و متفاوت تر از همیشه به نظر برسید.

پیشنهاد می‌کنیم در کنار این مانتو، از روسری های ساتن ساده در رنگ های تیره، شلوار جین یا پارچه ای فاق بلند و کفش های نوک تیز استفاده کنید کیف دستی ها و کلاچ های کوچک می‌توانند اکسسوری مناسب این ست باشند.

رنگ مانتو فیلی

رنگ مانتو فیلی

 

می‌توانید در فصل بهار یا تابستان مانتوهای خاکستری با یکی از رنگ‌های بنفش، صورتی، آبی، نارنجی، زرد، رنگ‌های نئونی یا رنگ‌های خنثی دیگر در استایل خود استفاده کنید و در فصل پاییز رنگ های گرم و تیره ای مثل شرابی و آجری را در کنار رویه ی خاکستری روشن به کار ببرید

 

بهتر است قبل از هر چیزی، رنگ طوسی را بهتر بشناسیم تا بتوانیم درس ­‌ترین رنگ ­ها را برای ست کردن با آن انتخاب کنیم. طوسی در تقسیمات رنگی، به دسته­‌ی طوسی گرم (نیم­کره سمت چپ عکس) و طوسی سرد (نیم­کره سمت راست عکس) تقسیم می شود. تمامی طیف های این رنگ که شامل مقداری خاکی و کرم یا بژ هستند جزء دسته­‌ی طوسی گرم محسوب می شوند.

 

 

در واقع می توان گفت آنچه از طوسی که مایل به طلایی است طوسی گرم و آنچه از طوسی که مایل به نقره‌ای است، طوسی سرد است. آنچه که در تمامی رنگ های خنثی صادق است، هم­نشینی عالی با همه رنگ ها می باشد. به طور کلی اگر مانتوی طوسی شما از دسته­‌ی طوسی گرم است، بهتر است در کنار رنگ­ های سردی مانند سبز و آبی و… استفاده شود. در مقابل اگر از دسته­‌ی طوسی سرد و تیره، مانتو انتخاب کرده اید، رنگ های گرمی مثل قرمز و نارنجی و… می ­توانند انتخاب خوبی برای تکمیل ست باشد.

 

 

طوسی در تقسیمات رنگی، به دسته­‌ی طوسی گرم و طوسی سرد تقسیم می شود

 

 

نکاتی در مورد رنگ خاکستری و طوسی

 

رنگ خاکستری رنگ تاثیرپذیر هست. یعنی شما با انتخاب رنگ های کناری می توانید خاکستری رو تحت تاثیر قرار بدهید و می توانید یک  ترکیب شاد و پر انرژی و یا برعکس سرد و ملایم کنید.

 

 

در انتخاب رنگ خاکستری باید به تیرگی و روشنی دقت کنید اگر خاکستری تیره را با رنگ های تیره ست کنید طبیعتا ترکیب سنگین و تیره ای را به شما می دهد و بر عکس.

خاکستری چون از دو رنگ سیاه و سفید تشکیل شده خاصیت اصلی این رنگ ها را هم با خودش دارد.

رنگ مانتو فیلی

رنگ مانتو فیلی

 

خاصیت رنگ سفید که باعث جلوه ی بیشتر رنگ کناری خودش می شود و هم خاصیت رنگ مشکی که باعث تمرکز زیاد روی رنگ ها می شود را دارد و همین باعث می شود رنگ بسیار مناسبی برای ترکیب کردن باشد.

 

 

هر چی رنگ تیره و کم انرژی را کنار آن قرار بدهید، ست را سنگین و کم انرژی تر نشان می دهد.

 

 

تن رنگ: تن رنگ ها در واقع ترکیب هر رنگ با خاکستری است. رنگ خاکستری با تن های رنگی به خوبی ست می شود.

 

 

لباس طوسی با چه رنگی ست می شود؟

 

رنگ طوسی یا خاکستری از جمله رنگ های خنثی است و می توان آن را با قرمز، بنفش و آبی ست کرد. فیروزه ای، سرخابی و صورتی هم ترکیب فوق العاده ای با طوسی می سازد.

شیک تر باشید  مدل مانتو ی عید

 

 

رنگ طوسی یا خاکستری را می توان با قرمز، بنفش و آبی ست کرد

 

 

ست کردن شال و روسری با مانتو طوسی

 

طوسی یکی از رنگ‌های خنثی است بنابراین به جز رنگ قهوه‌ای شما می‌توانید از سایر رنگ‌ها به عنوان روسری یا شال ست این مانتو استفاده کنید. اگر راهنمایی دقیق‌تری می‌خواهید بهترین رنگ‌ها برای ست کردن با مانتو خاکستری و طوسی رنگ‌های پاستیلی و تن‌های رنگ‌های مختلف است.

 

 

از رنگ هایی که در ست کردن شال و روسری با مانتو با رنگ طوسی بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند، رنگ زرشکی و صورتی است. این دو رنگ به خوبی با طوسی ست می شود و در بین خانم ها از ست های پرطرفدار و دوست داشتنی هستند.

 

 

ست کردن مانتو طوسی با شال زرشکی یا قرمز

 

وقت آن رسیده است برگردیم به سوال اصلی خودمان: اینکه به مانتو طوسی چه رنگ روسری می آید؟ همانطور که می ­دانید در فصل های سرد استفاده از رنگ های گرم توصیه می­ شود. بنابراین اگر مانتو طوسی را در فصل پاییز یا زمستان انتخاب کرده اید، یکی از ترکیب رنگی مناسب در کنار طوسی در این فصل ها، ترکیب رنگ زرشکی و طوسی است. اگر انتخاب شما شال قرمز است، همراه با جین -با رنگ خنثیِ آبی- و کفش یا کیف به رنگ شال می ­‌تواند این ست را تکمیل کند.

 

 

مانتو طوسی را در فصل پاییز با رنگ های گرم ست کنید

 

 

ست کردن مانتو خاکستری و آبی

رنگ مانتو فیلی

رنگ آبی یکی دیگر از رنگ هایی که خیلی خوب با خاکستری ترکیب می شود هر رنگ آبی را شما می توانید با خاکستری ست کنید مهم نیست  که تیره است یا روشن، مطمئن باشید که با خاکستری ست قشنگی را به وجود می آورد.

 

 

می توانید از طیف آبی به سمت سبز آبی و سبز بروید یا به سمت بنفش که ترکیب آبی و قرمز است.

 

 

ترکیب لباس رنگ بادمجانی و طوسی

 

ترکیب رنگ بادمجانی و خاکستری در کل ترکیب سنگینی را ایجاد می کند و برای افرادی که می خواهند لباس شان کمی سنگین و رسمی تر جلوه کند رنگ مناسبی می باشد.

 

 

ترکیب رنگ بادمجانی و خاکستری در کل ترکیب سنگینی را ایجاد می کند

 

 

ست مانتو طوسی یا خاکستری با رنگ های شاد

 

همانطور که رنگ خاکستری خاصیت رنگ سفید را هم دارد باعث می شود رنگ های کناری آن جلب توجه بیشتری بکنند نسبت به خود رنگ خاکستری. پس می توانید با استفاده از این خاصیت ست های متعادل و در عین حال جذاب را به وجود بیاورید.

 

رنگ مانتو فیلی

رنگ مانتو فیلی

مانتو طوسی در کنار شال سبز

 

تقریبا هر رنگ شال سبزی که در کمدتان دارید با مانتو طوسی ست می­ شود. با استفاده از شال سبز رنگ در کنار مانتو طوسی به سادگی می ­توانید به تیپ و استایل تان سرزندگی و طراوت ببخشید. این ترکیب رنگ می­ تواند جلوه­‌ی منحصر به فردی را به وجود بیاورد. برای هماهنگی بیشتر این دو رنگ در کنار هم می ­توانید از رنگ سبز متمایل به زرد، سبز سدری، سبز زیتونی یا سبزهای ملایم پاستلی استفاده کنید. برای شلوار این ست می ­توانید از جین­ های روشن­ و برای بقیه ی اجزای ست از خانواده رنگ ­های آبی و… استفاده کنید.

 

 

استفاده از زرد پر رنگ با مانتو خاکستری

 

ترکیب زرد و خاکستری به خاطر رنگ زرد که درخشنده و شاد هست برای تمام فصل ها مناسب است و شما می توانید آن را در هر مجلس و مکانی که دوست دارید بپوشید و مطمئن باشید که ست خیلی جذابی را پوشیدید.

 

 

از رنگ سبز متمایل به زرد، سبز سدری، سبز زیتونی یا سبزهای ملایم پاستلی استفاده کنید

 

 

رنگ زرد هر چه پر رنگ تر و جیغ تر باشد بیشتر جلب توجه می کند و اگر دوست داشتید بیشتر توجه را به خودتان جلب کنید می توانید از قسمت بیشتری از زرد پر رنگ در لباس تان استفاده کنید.

 

 

در غیر این صورت می توانید از رنگ لیمویی که انرژی آن کمتر هست در کنار خاکستری استفاده کنید.

 

 

یک ترکیب ملایم و آرامش بخش استفاده از خاکستری با کرم یا بنفش نیز می توان ست کرد که بسیار شیک نیز هست.

 

 

خاکستری با نارنجی و سفید نیز ست می شود هر چه رنگ خاکستری روشن تر باشد، نارنجی و صورتی نیز باید روشن تر انتخاب شوند.

 

 

خاکستری از نظر هارمونی رنگ با مشکی و سرمه ای نیز بسیار سازگار است.

رنگ مانتو فیلی

رنگ مانتو فیلی

 

شیک تر باشید  رنگ مانتو فرم مدارس

بسیار شیک است که مانتوی شما خاکستری باشد و روسری یا شال را مشکی یا سرمه ای انتخاب کنید. این ترکیب واقعا شما را شیک پوش می نماید.

 

 

یک کنتراست کاملا شیک و در عین حال ساده با ترکیب رنگ انواع خاکستری و خاکستری از روشن تا تیره نیز می توان ایجاد کرد. یعنی مثلا اگر روسری و شال خاکستری تیره استفاده می کنید، مانتوی خاکستری روشن بپوشید.

 

شاید جمله­‌ی “طوسی، پادشاه رنگ­ها!” کمی اغراق‌آمیز به نظر برسد؛ اما باید بگوییم در شاخه­‌ی ترکیب رنگ­‌ها، این جمله حقیقت محض محسوب می­‌شود. به همین دلیل طوسی جزو نخستین انتخاب‌ها برای رنگ لباس محسوب می‌شود چرا که با رنگ‌های دیگر هارمونی خوبی را ایجاد می‌کند. رنگ طوسی، در واقع رنگی خنثی، از ترکیب دو رنگ سیاه و سفید است که به خوبی می­‌تواند با بیشتر رنگ‌­ها ترکیب شود. طوسی از دسته رنگ­‌های پرطرفداری­‌ست که در همه­‌ی کمدها پیدا می­‌شود و برای پوشاکی مانند مانتو بسیار مناسب است. طوسی رنگی است آرام و زیبا که اگر به درستی در کنار سایر رنگ­‌ها قرار نگیرد؛ ست لباس شما حالت افسرده به خود می‌گیرد. اگر برای شما هم این سوال پیش آمده که به مانتو طوسی چه رنگ روسری میاد؟

 

 

حتما ببینید :رنگ مانتو کله غازی

رنگ مانتو فیلی

رنگ مانتو فیلی

 

اجازه دهید بدون هیچ حاشیه سراغ اصل مطلب برویم و به سؤال رنگ مکمل طوسی در لباس زنانه پاسخ دهیم. رنگ طوسی یکی از رنگ‌های مورد علاقه خانم‌ها است، چرا که ظاهری اسپرت و مجلسی دارد. از این جهت خرید مانتو زنانه طوسی، انتخاب هوشمندانه‌ای خواهد بود.

برخلاف بسیاری از رنگ‌ها که رنگ مکمل چندانی ندارند، طوسی پادشاه رنگ‌های مکمل است. ست کردن رنگ طوسی بسیار ساده است. اما توصیه می‌کنیم اگر می‌خواهید استایل جذاب و چشمگیری داشته باشید، این رنگ‌ها را با دقت بیشتری انتخاب کنید.

قرمز و طوسی، از ترکیب رنگ‌هایی هستند که ظاهر شما را دگرگون می‌کنند. رنگ قرمز، زرشکی و آجری به ظاهر شما جلوه می‌بخشند و از جمله رنگ‌هایی هستند که مانع یکنواخت شدن لباس زنانه طوسی می‌شوند. این دو رنگ در کنار یکدیگر بسیار انرژی بخش و چشمگیر هستند.

 

طوسی و صورتی، از نخستین رنگ‌هایی هستند که در استایل و مد به سادگی مکمل یکدیگر شدند. اما اگر می‌خواهید نتیجه بهترین از ست لباس طوسی و صورتی بگیرید، توصیه می‌کنیم یکی از لباس‌های را تیره و دیگری را روشن انتخاب کنید. برای مثال اگر به مانتو طوسی تیره علاقه دارید، لباس صورتی کمرنگ یا پاستلی انتخاب جذاب‌تری خواهد بود.

 

سبز و طوسی از رنگ‌های جذاب چهار فصل هستند. در واقع اگر نمی‌دانید در چهار فصل سال از چه رنگی بهره‌مند شوید، ست لباس طوسی و سبز، بهترین انتخاب خواهند بود. این دو رنگ در کنار یکدیگر نماد آرامش و قدرت خواهند بود. با این حال ست مانتو طوسی روشن و لباس سبز تیره، از رنگ‌های مکمل مطابق مد روز هستند.

طوسی و زرد یادآور فصل تابستان و پاییز هستند. برخی از رنگ‌ها برای یک فصل به‌خصوص مناسب هستند. رنگ زرد و خردلی از رنگ‌های پرکاربرد برای طراحی مدل لباس زنانه پاییزه است. اما اگر می‌خواهید جلوه دیگری به رنگ پرانرژی زرد ببخشید، ست لباس طوسی و زرد، انتخاب هوشمندانه‌ای است که برای استایل رسمی نیز به کار می‌رود.

 

رنگ طوسی و آبی همچون دو خواهر هستند. در واقع برخلاف رنگ‌های دیگر، طیف رنگ آبی از تیره تا روشن، به سادگی با لباس یا مانتو طوسی زنانه ست می‌شود. رنگ آبی یک رنگ سلطنتی است و انتخاب جذابی برای مانتو طوسی مجلسی و استایل رسمی خواهد بود.

ترکیب رنگ طوسی و نارنجی به شما نشاط می‌بخشد. در صورتی که می‌خواهید یک استایل متفاوت را تجربه کنید، در انتخاب رنگ نارنجی تردید نکنید. اما برخی از افراد تمایل چندانی به استفاده از رنگ نارنجی به تنهایی ندارند، از این جهت رنگ طوسی به ملایم‌تر شدن رنگ نارنجی و جذاب‌تر شدن آن کمک بسزایی می‌کند.

رنگ مانتو فیلی

رنگ مانتو فیلی

 

اما از هر رنگی که بگذریم، ست لباس طوسی با سفید و مشکی، فوق‌العاده جذاب خواهد بود. از مزیت دیگر ست لباس طوسی با رنگ سفید و مشکی می‌توان به سادگی در انتخاب و خرید اشاره کرد. به بیان دیگر اگر نمی‌دانید که چه رنگ لباسی تهیه کنید، در خرید لباس طوسی زنانه همراه با ست سفید و مشکی تردید نکنید.

 

سؤالی که ممکن است گاهی ذهن شما را درگیر خود کند این است که با مانتو طوسی چه رنگ روسری ست می‌شود؟ پاسخ به این سؤال کمی گسترده خواهد بود، چرا که طیف رنگ مانتو طوسی و رنگ پوست صورت شما نیز اهمیت دارد.

برخی از خانم‌ها بی‌توجه به رنگ پوست صورتشان، رنگ روسری را انتخاب می‌کنند. اگرچه ممکن است رنگ طوسی با هر رنگی به سادگی ست شود، اما ممکن است ترکیب آن با رنگ پوست صورتتان همخوانی نداشته باشد. از این جهت در ادامه مقاله سعی کردیم، رنگ‌ روسری ست با مانتو طوسی متناسب با هر نوع رنگ پوست را برایتان قرار دهیم.

شیک تر باشید  مانتو بلند

خانم‌هایی که رنگ پوست صورت سفیدی دارند، می‌توانند ست مانتو طوسی با رنگ روسری تیره انتخاب کنند. در واقع خرید روسری روشن، باعث سفیدتر شدن رنگ پوستشان می‌شود. از این جهت ست مانتو طوسی با روسری جگری یا قرمز تیره، آبی تیره و سبز تیره، چهرتان را جذاب‌تر می‌کند.

خانم‌هایی که رنگ پوست صورتشان گندمی یا میانه است، در انتخاب ست مانتو طوسی با رنگ مناسب روسری باید کمی دقت کنند. در واقع شما باید رنگ‌هایی انتخاب کنید که نه تیره و نه روشن باشند. رنگ‌های میانه همچون ست مانتو طوسی با رنگ روسری صورتی، یاسی، آبی آسمانی و بژ انتخاب جذابی خواهد بود.

خانم‌هایی که رنگ پوست صورت سبزه دارند، بهتر است در ست مانتو طوسی با رنگ مناسب روسری، سراغ رنگ‌های شاد و روشن روند. ما به شما ست مانتو طوسی با رنگ روسری بنفش، آبی کاربنی، زرد و قرمز را پیشنهاد می‌دهیم که چهرتان را بسیار جذاب و بشاش می‌کند.

خانم‌هایی که رنگ پوست تیره دارند، بهتر است سراغ رنگ‌های تیره نروند، چرا که باعث کدر شدن رنگ پوستشان می‌شود. از این جهت بهترین رنگ مکمل مانتو طوسی با رنگ روسری یا شال زنانه، رنگ بنفش بادمجانی، نارنجی، آبی لاجوردی و سبز زمردی خواهد بود.

اما خبر خوب برای همه خانم‌ها با هر رنگ پوست، استفاده بلامانع از رنگ سفید و مشکی است. از این جهت شما می‌توانید رنگ روسری ست با مانتو طوسی را بدون دردسر با رنگ مشکی و سفید تجربه کنید که ظاهری رسمی و جذاب خواهد داشت.

رنگ مانتو فیلی

رنگ مانتو فیلی

انتخاب رنگ لاک چندان سخت نیست. چرا که شما می‌توانید رنگ لاکتان را با رنگ یکی از لباس‌هایتان به غیر از مانتو طوسی ست کنید. در واقع توصیه می‌کنیم هرگز رنگ لاک طوسی برای مانتو طوسی اسپرت یا مجلسی انتخاب نکنید، چرا که مانتو طوسی، رنگ غالب استایلتان خواهد بود و انتخاب لاک طوسی، ظاهرتان را یکنواخت خواهد کرد.

بنابراین بهترین ایده برای انتخاب رنگ لاک ست با مانتو طوسی این است که به رنگ روسری، کیف یا کفش خود توجه کنید. در واقع رنگ‌های اکسسوری زنانه یا لباس‌هایی که توجه کمتری به آن‌ها می‌شود، ایده خوب و جذابی برای انتخاب رنگ لاک با مانتو طوسی خواهد بود.

 

 

این روش کمک می‌کند تا تأثیر رنگ مانتو طوسی بیشتر شود، رنگ لاکتان جذاب‌تر به نظر برسد و رنگ کیف، کفش یا روسری‌تان توجه بیشتری را جلب کند. این یکی از روش‌های ساده، کاربردی و جذاب ست کردن لباس زنانه است.

 

انتخاب رنگ کفش و کیف اهمیت بسیاری دارد. توصیه می‌کنیم اگر می‌خواهید خرید مانتو طوسی مجلسی یا اسپرت را در اولویت قرار دهید، ست کیف و کفش تهیه کنید تا ترکیب رنگ آن با مانتو طوسی جذاب‌تر شود.

ابتدا توصیه می‌کنیم به مدل مانتو طوسی توجه کنید. آیا می‌خواهید یک مانتو طوسی اسپرت برای قرار دوستانه تهیه کنید یا می‌خواهید به مهمانی بروید و خرید مانتو طوسی مجلسی برایتان در اولویت است؟ پاسخ به این سؤال، مدل ست کیف و کفش شما را مشخص می‌کند. یعنی شما می‌توانید ست کیف و کفش مجلسی یا اسپرت تهیه کنید.

اگر به استایل مجلسی علاقه دارید و نمی‌دانید با مانتو طوسی چه کفشی بپوشید، توصیه می‌کنیم نگاهی به رنگ‌های رسمی بیندازید. رنگ‌های رسمی که به سادگی با مانتو طوسی ست می‌شوند عبارت‌ است از: مشکی، آبی تیره، سبز تیره، زرد خردلی و زرشکی.

ست کیف و کفش مشکی با مانتو طوسی، اگرچه انتخاب ساده‌ای هستند، اما به ظاهر شما قدرت می‌بخشند. ست مانتو طوسی مجلسی و کفش و کیف آبی تیره، مناسب مراسم‌های رسمی است که این رنگ مانع یکنواخت شدن ظاهرتان می‌شود.

رنگ مانتو فیلی

رنگ مانتو فیلی

ست مانتو طوسی مجلسی با کفش و کیف سبز تیره، ظاهر شما را مدرن می‌کند. ست مانتو طوسی مجلسی با کفش زرد خردلی، مناسب خانم‌هایی است که به چشمگیرتر شدن استایل اهمیت می‌دهند و در نهایت ست مانتو مجلسی با کفش و کیف به رنگ زرشکی، استایل شما را کلاسیک و جذاب می‌کند.

اما اگر می‌خواهید مانتو طوسی اسپرت تهیه کنید، انتخاب رنگ کفش و کیفتان کمی متفاوت خواهد بود. در واقع شما می‌توانید در استایل غیررسمی از رنگ‌های روشن به سادگی استفاده کنید و ظاهرتان را مدرن و جذاب نمایید.رنگ مانتو فیلی

برای مثال ست مانتو طوسی با کفش و کیف صورتی، استایل دخترانه شما را ملیح و جذاب می‌کند. ست کیف و کفش نارنجی یا زرد با مانتو طوسی اسپرت، استایل شما را متفاوت، چشمگیر و پرانرژی می‌کند.

ست کیف و کفش قرمز و مانتو طوسی اسپرت، ظاهرتان را پرنشاط و جسورانه می‌کند. ست مانتو طوسی اسپرت با کفش و کیف آبی روشن، استایلتان را مدرن و امروزی می‌کند. همچنین انتخاب رنگ بنفش برای رنگ کفشِ ست مانتو طوسی اسپرت، استایلتان را متمایز می‌کند، چرا که افراد کمتری سراغ رنگ بنفش می‌روند.

منبع:ویکی پدیا

رنگ مانتو فیلی

رنگ مانتو فیلی

0 farshid رنگ ، مانتو آوریل 23, 2021
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *