با ما در تماس باشید

09360556002

رنگ مانتو شتری

رنگ مانتو شتری
رنگ مانتو شتری

در این مقاله از زیبامون دات کام می خواهیم شما را با قابلیت های بی نظیر رنگ خاص و کلاسیک شتری برای ایجاد یک استایل بی نظیر، آشنا کنیم با ما همراه باشید.

در دنیای فشن و مد امروز رنگ شتری یکی از رنگ‌هایی شده است که اکثریت خانم‌ها گاه به گاه ممکن است نسبت به آن گارد داشته باشند و نخواهند از این رنگ استفاده کنند. این باور که رنگ شتری خیلی وقت است که از مد افتاده، مدتی است که بین دوستداران مد رواج پیدا کرده است. ولی این یکی از اشتباهاتی است که شما دارید در رابطه با استایل خود به آن مرتکب می شوید و باید در رابطه با آن تجدید نظر کنید. با ما در زیبامون  همراه باشید تا شما را با قابلیت های بی نظیر این رنگ زیبا تاثیری که می‌تواند در استایل و تیپ شما داشته باشد آشنا کنیم.

در واقع رنگ شتری یکی از آن رنگهای طبیعی است ،که می‌تواند به هر رنگ پوست و هر چهره و اندامی بیاید و باعث شود شما با ساده ترین لباس ها بسیار جذاب و متفاوت به نظر برسید.

به این علت که رنگ شتری رنگ خنثی است باعث نمی شود که حین پوشیدن آن توجهات زیادی به شما جلب شود، اما این رنگ قابلیت این را دارد که باعث شود برای افرادی که دارند به شما نگاه می کنند منظره آرامش بخش و دلپذیری باشید. در ضمن این رنگ به شدت شیک و باکلاس است و حس نوستالژیکی دارد.

دلایل گفته شده و دلایل دیگری که در ادامه به آنها می پردازیم، از نکات مهمی هستند که باعث می‌شوند، شما بخواهید رنگ شتری را یکی از پایه‌های اصلی استایل خود کنید.

رنگ مانتو شتری

 

حتما ببینید:مانتو حریر رنگ

 

 رنگ شتری یکی از معدود ترین رنگ های خنثی است که به تمام رنگ های پوست و تمام سلیقه ها می آید. تمام افراد با همه ویژگی‌های ظاهری می توانند از آن استفاده کنند. مهم نیست شما رنگ پریده باشید پوست سبزه ای داشته باشید و یا پوستتان گندمی باشد، در تمام این موارد شما قادر هستید از سر تا پا رنگ شتری را در استایل و تیپ خود استفاده کنید و بازهم بی نظیر و جذاب به نظر بیایید.

 اما فراموش نکنید که برای اینکه بیش از حد تیپ ساده‌ای نداشته باشید لازم است کنار رنگ شتری کمی هم از رنگ های دیگر استفاده کنید.در این صورت هم وقار و زیبایی خود را حفظ کرده اید و هم تیپ خسته کننده ای نخواهید داشت.

 همان طور که گفتیم رنگ شتری یک رنگ خنثی است، در نتیجه از این رنگ خاص و شیک می‌توان در تمام موقعیت های اجتماعی استفاده کرد. از آنجایی که این رنگ رنگ جیغی نیست و توجه زیادی را جلب نمی‌کند، برای افرادی که دوست دارند تیپ رسمی داشته باشند،با وقار به نظر برسند و یا متفاوت باشند این رنگ بهترین رنگ است . مهم نیست جنسیت شما خانم است یا آقا همیشه می‌توانید در موقعیتهای اجتماعی و رسمی و در اداره از این رنگ به راحتی برای استایل خود استفاده کنید.

کت و شلوارهای شتری رنگ از شیک ترین و متفاوت ترین رنگ برای کت و شلوار هستند و مانتو ها و کت های مجلسی مخصوص خانم ها که شتری رنگ هستند می‌توانند در اکثر مجالس به خانمها تیپ بی‌نظیری هدیه کنند.

رنگ مانتو شتری
رنگ مانتو شتری

 اما خیال نکنید که این رنگ فقط مخصوص موقعیت های اجتماعی جدی و رسمی است شما می توانید از این رنگ در یک دورهمی دوستانه با دوستانتان نیز استفاده کنید.میتوانید خیلی راحت از این رنگ هنگامی که برای یک قدم زدن عادی به بیرون از خانه می روید استفاده کنید و حتی می توانید از این رنگ در خانه نیز استفاده کنید. رنگ شتری کنار شلوار جین و لباس های جین به شدت زیبا به نظر می‌رسد و برای فصل زمستان و پاییز به شدت مناسب است زیرا حال و هوای گرمی دارد و باعث می شود شما در چشم دیگران آرامش بخش و متین به نظر برسید.

یکی از قابلیتهای بی نظیر رنگ شتری این است که می‌توان آن را با رنگ های مختلفی ست کرد. این رنگ به طور ویژه‌ای در کنار سایر رنگ های خنثی، بی نظیر به نظر می رسد. شما می توانید یک بلوز و شلوار به رنگ سیاه و سفید بپوشید و روی آن یک کت شتری رنگ به تن کنید و یک استایل زیبا داشته باشید. اما فقط این رنگ‌های خنثی نیستند که کنار رنگ شتری بی نظیر به نظر می‌رسند در واقع اکثر طیف های رنگی متفاوت نیز می توانند با رنگ شتری هماهنگی خوبی به وجود بیاورند.

شیک تر باشید  مراکز خرید مانتو در شیراز

رنگ شتری به خاطر ویژگی های گرم و خنثی ای که دارد قابلیت این را دارد که با با هر کدام رنگ ها ترکیب جدیدی ایجاد کند.در نتیجه شما می توانید کنار این رنگ از رنگ های روشن ، تیره ، گرم و حتی رنگ های جیغ استفاده کنید و باز هم خوش تیپ و خوش سلیقه به نظر برسید. در واقع رنگ شتری در کنار رنگ هایی که توجه زیادی را جلب می کنند به شدت خوب عمل می کند. رنگهای خردلی، زرد و قرمز باعث می‌شوند که رنگ شتری حتی زیباتر جلوه کند.

 

تا به حال فکر کرده‌اید که چرا کت های شتری رنگ این روزها انقدر محبوب شده اند؟ رنگ شتری همانطور که بالاتر گفتیم یک رنگ خنثی است و به آسانی می توان با آن کار کرد .شما میتوانید شتری را با اکثر لباس ها و شلوار ها و کیف و کفش هایتان ست کنید ،در نتیجه این رنگ محبوبیت بالایی دارد .اگر کت  شتری رنگی دارید، قادر هستید به راحتی آن را با شلوارهای چرم، شلوارهای مشکی، دامن، بلیز و هر لباسی که مشکی رنگ است ،ست کنید.

مورد دیگری که می‌توانید با کمک آن میان دوستانتان بدرخشید، پوشیدن پالتو های بلند و شتری رنگ است. این پالتوها وقار و زیبایی خاصی به کسی که آنها را به تن کرده است می دهند و باعث می شوند فرد مورد نظر تیپ و استایل کلاسیک و به‌شدت جذابی داشته باشد. در کنار پالتو بلندتان چکمه های بلندی که تا زانو می رسند بپوشید و سعی کنید از عینک آفتابی نیز استفاده کنید. در این حالت شما تیپ مرموز و جذابی خواهید داشت و هر کجا بروید نگاه های زیادی را جذب خواهید کرد.

رنگ مانتو شتری

وقتی حرف از کت می شود یکی از مسائل مهمی که به شدت روی تیپ شما تاثیر می‌گذارد اندازه و طول آن است. اگر زیاد دوست ندارید که پالتو و کت های بلند بپوشید چیزی انتخاب کنید که تا زانویتان می‌رسد و برای اینکه ترکیب رنگ بهتری داشته باشید، کنار آن از یک شال گردن روسری و یا دستمال گردن خاکستری رنگ استفاده کنید. با این ترکیب رنگ شما باهوش و با شخصیت تر به نظر می رسید و همچنین تیپ کژوال تری خواهید داشت.

یکی از فکر هایی که افراد بعد از خریدن رنگ شتری در بین لباس هایشان می‌کنند این است که دیگر قادر نیستند از اکثریت رنگ‌ها در کنار این رنگ استفاده کنند. اما این اشتباهی است که می توانید در حق استایل و تیپ خود مرتکب شوید. همانطور که قبلا چندین بار به آن اشاره کردیم  شتری یک رنگ کاملاً خنثی است و رنگ‌های خنثی در کنار رنگ‌های گرم بیشتر می‌درخشند. اگر یک پالتو و کت شتری بلند دارید یکی از روشهایی که می توانید با کمک آن شیک تر و متفاوت تر به نظر برسید این است که آن را با یک شلوار یا بلوز که رنگ کاملا متفاوتی دارد همراه کنید .

 

مثلاً پوشیدن کت شتری در کنار یک شلوار قرمز یا زرد رنگ می تواند یک ترکیب رنگ بی‌نظیر ایجاد کند و باعث شود تیپ شما به شدت متفاوت شود و خاص به نظر برسید. از ترکیب کردن این رنگ با رنگ های دیگر نترسید و در این زمینه شجاعانه عمل کنید. کت شتری شما و یا بلوزی که با آن رنگ انتخاب کرده اید قرار است در اکثر مواقع با اکثر رنگ ها به شما تیپ زیبایی بدهد پس در ترکیب کردن رنگ ها مردد نباشید.

شیک تر باشید  رنگ مانتو بنفش
رنگ مانتو شتری
رنگ مانتو شتری

 

یکی دیگر از اشتباهاتی که خانم‌ها در حین استفاده از لباس‌های شتری رنگشان به آن دست می زنند، این است که فکر می کنند اگر قرار است به عنوان مثال یک کت شتری رنگ پوشند، دیگر انتخاب خوبی نیست که در سایر لباس هایشان از این رنگ استفاده کنند. اما این نقطه نظر به شدت اشتباه است! همراه کردن یک بلیز یا سوییشرت شتری زیر کتی که به همین رنگ دارید، یک انتخاب به شدت شیک و بی نظیر است و می‌تواند استایل شما را به شدت ارتقا دهد.

پس هیچ وقت در استفاده زیاد از این رنگ نیز تردید نکنید. همانطور که گفتیم این شتری ، رنگ آرامش بخشی است و در استفاده از آن کلمه زیاده روی وجود ندارد .آزادانه از تمام لباس هایی که با این رنگ خریداری کرده اید استفاده کنید و نگران اینکه بیش از حد به نظر برسد نباشید.

 

یکی از زیباترین و فوق العاده ترین استفاده هایی که می توانید از کت و بلیزهای شتری رنگ خود بکنید همراه کردن آن با جین هایتان است.جین ‌ها باعث می‌شوند استایل شما به سمت کژوال برود و کت شما به شما حال و هوای کلاسیک و شیک می دهد.ترکیب این دو مورد با یکدیگر باعث می‌شود که تیپتان منحصر به فرد و خاص شود و فراموش نکنید که در فشن خاص بودن و خلاقانه عمل کردن، همیشه بهترین راه است. برای اینکه حتی شیک تر به نظر برسید در کنار شلوار جین تان از کتونی و یا اسنیکر استفاده کنید.

 

طرح های پلنگی و خالدار از آن مدل طرح هایی هستند، که فقط در شرایط و موقعیت‌های خاصی می توان از آنها استفاده کرد. اما حالا که شما تصمیم گرفته اید در کمد خود رنگ شتری را اضافه کنید، وقت آن است که با خیال راحت از طرح های پلنگی و خالدار تان نیز استفاده کنید. ترکیب رنگی که این دو مورد کنار هم تشکیل می دهند به شدت بی نظیر است و باعث می شود استایل شما حال و هوای جدید و متفاوتی پیدا کند.

در این مقاله سعی کردیم شما را با قابلیت های بی نظیر رنگ شتری و استفاده هایی که می تواند از آن در ارتقای استایل خود به کنید آشنا کنیم .فراموش نکنید که این رنگ هیچ وقت قرار نیست از مد بیفتد و همانند رنگ مشکی میتواند همیشه برای شما در اکثر موقعیت ها همراه خوبی باشد.

 از ست کردن و ترکیب کردن این رنگ با رنگ های مورد علاقه خود فراری نباشید و فراموش نکنید که اولین اصول خاص و زیبا به نظر رسیدند این است که در تیپ و استایل خود خلاقیت به خرج دهید و رنگ شتری دست شما را برای تست کردن استایل های متفاوت و ترکیب رنگهای متفاوت به شدت باز می گذارد.

رنگ مانتو شتری
رنگ مانتو شتری

 

اگر به رنگ قرمز علاقه دارید، می توانید تن های تیره تر آن را با لباس های قهوه ای خود ست کنید.ترکیب رنگ قهوه ای با زرشکی ترکیب زیبایی است و هارمونی بالایی دارد.قهوه ای و زرشکی هر دو تقریبا گرم به شمار می روند بنابراین بهتر است قهوه ای را با زرشکی و قرمز تند ترکیب کنید تا هماهنگی بیشتری بین این دو بخش به وجود آورد و تیره بودن دو بخش اصلی را جبران کند.

طیف های مختلف آبی رنگ مکمل قهوه ای هستند . آبی روشن تضاد زیبایی با قهوه ای ایجاد می کند و باعث می شود هر دو رنگ به خوبی بدرخشند. این تضاد گرمی رنگ قهوه ای را متعادل می کند و ترکیبی آرامش بخش اما گرم و متناسب پدید می آورد .برای ایجاد تعادل بهتراست قهوه ای رنگ غالب مجموعه باشد و مقدار رنگ آبی کمتر باشد.بنابراین می توانید با مانتو و پالتوی قهوه ای خود یک شال آبی روشن یا فیروزه ای بپوشید.

 

رنگ مانتو شتری

 

 

در گذشته پوشیدن رنگ مشکی با رنگ قهوه ای از اشتباهات مد محسوب می شد اما امروزه به یک توصیه مد تبدیل شده است. بهتر است طیف های تیره قهوه ای را با رنگ مشکی ست نکنید و طیف های روشن تر را همراه با رنگ مشکی بپوشید .می توانید در همراهی با شال قهوه ای خود مانتوی مشکی بپوشید ویا اگر یک پالتوی قهوه ای کمرنگ (شتری، کرم تیره و طیف های دیگر قهوه ای روشن) دارید آن را با شلوار رنگ مشکی بپوشید.

شیک تر باشید  مانتو 3 دکمه

یک ترکیب هم خانواده دیگر برای لباس های قهوه ای، رنگ کرم است که باعث می شود هارمونی زیبایی در استایل شما به وجود آید .این رنگ فاصله زیاد با رنگ قهوه ای دارد و بیشتر به طیف سفید نزدیک است بنابراین به علت تضادی که میان شدت رنگ ها وجود دارد ، زیبایی های خاص خود را دارد. مانتوی کرم پاییزی خود را با کت قهوه ای ست کنید.

 

اگر فکر می کنید نمی توانید لباس قهوهای خود را با رنگ صورتی دلخواهتان ست کنید در اشتباهید . شما می توانید رنگ لباس قهوه ای و صورتی را با هم ادغام کنید تا ترکیب رنگی فانتزی و گرم ایجاد نمایید.رنگ صورتی یک رنگ سرد و روشن است اما رنگ قهوه ای یک رنگ گرم و تیره است و تضاد حرارتی بین دو رنگ موجب می گردد که مکمل فوق العاده ای برای یکدیگر باشند. این ست کردن جسارت و شجاعت کافی می خواهد پس اگر جسارت کافی دارید مانتوی قهوه ای خود را با شال صورتی بپوشید و از زیبایی تیپ خود لذت ببرید.

چنانچه در دنیای مد نمناک گفته ایم ترکیب شتری و قهوه ای نیز ترکیبی هم خانواده و همرنگ است که این ترکیب استایل شما را بسیار شیک می کند و تناسب خاصی به وجود می آورد.سر تا پا قهوه ای پوشیدن اشتباهی بزرگ در حیطه مد است پس در کنار ترکیب این دو رنگ از یک رنگ متضاد دیگر هم استفاده کنید. پالتوی شتری را بوت قهوه ای و یک شال آبی یا اکسسوری های رنگی دیگر کامل و متعادل نمایید.

پوشیدن لباس های رنگ سفید و قهوه ای باعث تعادل در ست لباس می شود بنابراین با لباس رنگ قهوه ای تیره خود رنگ سفید بپوشید.

رنگ مانتو شتری
رنگ مانتو شتری

رنگ زرد یکی از زیباترین رنگ ها در کنار قهوه ای است. شما می توانید تمامی طیف رنگ زرد از پررنگ تا کم رنگ آن را با لباس قهوه ای ست نمایید.

رنگ لباس قهوه ای خود را با طیف های مختلف این رنگ در کنار هم قرار دهید تا کنتراستی صحیح در رنگ بندی آن ایجاد گردد.

 

 

اگر می خواهید استایل زیبایی داشته باشید لباس های قهوه ای خود را با رنگ بژ ترکیب کنید تا احساس خوب به روز بودن را داشته باشید زیرا ترکیب این دو رنگ بسیار کاربردی بوده و هیچ وقت از مد نمی افتد.

رنگ قهوه ای که رنگ گرمی و کم تحرکی محسوب می شود را با رنگ های شاد و پر تحرک مثل نارنجی و گلبهی و زرد و … ست کنید.

یکی از رنگ هایی که همیشه نماد شیک پوشی بوده است رنگ شتری است. این رنگ که چند درجه از قهوه ای روشن تر است و تن خنثی و گرم آن انتخاب مناسبی برای لباس های پاییزی و زمستانی است. این رنگ کیفیتی دارد که به آن خاصیتی لاکچری می دهد و ارتقا دهنده هر استایلی است. این رنگ لباس‌های شما را گران‌تر نشان می‌دهد

رنگ شتری تقریبا با تمام رنگ ها ست می شود و خاصیت لاکچری آن باعث می شود که استایل شما گران تر از آن چه که هست به نظر برسد. پس اگر می خواهید رنگ خاصی برای لباس های خود انتخاب کنید اما مردد هستید ما رنگ شتری را به شما پیشنهاد می کنیم. این رنگ هم به همه می آید و هم باعث می شود استایل شما گران تر و شیک تر به نظر برسد.

 

یک شنل شتری می تواند روی لباس های اصلی شما پوشیده شده و استایل شیک و راحتی برای شما به وجود آورد.

لباس های رنگ شتری به دلیل هارمونی یا طرح های پلنگی به خوبی ست می شوند و برای خانم های علاقمند به این طرح عالی هستند.

منبع:ویکی پدیا
رنگ مانتو شتری
رنگ مانتو شتریرنگ مانتو شتری

2 پاسخ

  1. رنگ شتری اولش فکر‌میکردم زنگ زشتی هست ولی با عکس و متن واقعان عالیه هست

    موفق باشید با تلاشتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

                                                                                           کلیه حقوق برای وب سایت شیک فصل محفوظ می باشد.

Copyright © 2021 shikfasl.ir System Ltd.learnian  ® , All Rights Reserve