با ما در تماس باشید

09360556002

خرید لباس ورزشی فوتبال ارزان قیمت

خرید لباس ورزشی فوتبال ارزان قیمت
خرید لباس ورزشی فوتبال ارزان قیمت

 

لباس اینتر میلان به عنوان یکی از تیم های پر افتخار و پر طرفدار در ایتالیا و اروپا همواره مورد توجه تعداد بیشماری از طرفداران فوتبال بوده است. محبوبیت اینتر در ایران نیز بسیار بالا بوده و باعث میشود سالیانه تقاضا برای لباس های اینتر زیاد باشد. پیراهن های اول اینتر همواره به رنگ آبی و مشکی بوده که بنوعی اصالت این تیم در استفاده از این ترکیب رنگ را نشان میدهد.

خرید لباس ورزشی مردانه

پیراهن اینتر میلان 2021 در فصل جدید بصورت راه راه زیگزاگی آبی و مشکی طراحی شده است. ده سال قبل نیز از طرح زیگزاگ در پیراهن اینتر استفاده شده بود که این طرح جدید بنوعی احترام به تیم آن سال میباشد. برای دیدن عکس های نزدیک و کیفیت لباس اول اینتر 2021 وارد لینک آن شوید

خرید لباس ورزشی فوتبال ارزان قیمت
خرید لباس ورزشی فوتبال ارزان قیمت

 کیت دوم اینتر میلان 2021  پر از خطوط عمودی افقی آبی و مشکیه که این خطوط با طرح متفاوتی پشت لباس کار شدن و فضای مخصوصی رو برای چاپ اسم و شماره درست کردند.چاپ اسم و شماره دقیقا در قسمتی که خود باشگاه چاپ میکنه انجام میشه.  برای دیدن عکس های بیشتر پیراهن دوم اینتر روی همین لینک کلیک کنین.

لباس سوم اینتر میلان با الهام از لباس سال 1997 تیم و حضور رونالدو برزیلی و درخشش در اینتر طراحی شده است. برای دیدن عکس های بیشتر از آن از محصول لباس سوم اینتر جدید دیدن فرمایید.

پیراهن تمرینی اینترمیلان 2021 با طرح بسیار جذاب و زیبا جز زیباترین لباس های تمرینی این فصله که لوگو اینتر و آرم نایک روی تیشرت گلدوزی شده تا عمر بسیار بالایی داشته باشه.پارچه لباس تمرینی اینتر میلان 2021 بسیار سبک و با گردش هوای مناسبه جوری که برای ورزش و تحرک عالیه و شما میتونین از طریف همین لینک عکس های کیفیتشو مشاهده کنین.

به دلیل درخواست مکرر شما ما لباس کلاسیک اینترمیلان 1999 و لباس کلاسیک اینترمیلان 2010 رو به مجموعه لباس های اینترمیلان فروشگاهمون اضافه کردیم که شما میتونین از همین دسته اونا رو مشاهده کنین و بازم سعی میکنیم در آینده لباس های بیشتری رو موجود کنیم. کیت اینتر 1999 در اون فصل تن ستاره های زیادی مثل رونالدوی برزیلی بوده. کیت اینترمیلان 2010 قطعا خاطره انگیزترین لباس برای هواداران اینتری هست ،در اون فصل اینتر تحت هدایت مورینیو تمام قهرمانی های ایتالیا و اروپا رو کسب کرد تا یه 5 گانه تاریخی برای اینتر بدست بیاد.

هر طرفدار دو آتیشه اینتر میلان لازم است یک لباس هتلی یا هواداری از تیم محبوب خود را داشته باشد. در پریماشاپ انواع لباس های هتلی و هواداری جهت استفاده شما موجود می باشد

پولوشرت هتلی اینتر میلان بصورت یقه دار و دو دکمه و در رنگ بندی آبی، قرمز، زرد، سفید، مشکی و سورمه ای موجود می باشند. سایزبندی تیشرت از مدیوم تا پنج ایکس است. برش لباس بصورت راسته و مناسب برای 50 تا 130 کیلو می باشند. جنس پلوشرت نخ جودون و سوزنی می باشد. برای شستشوی پولوشرت هتلی میتوانید از آموزش شستشو لباس پریماشاپ استفاده کنید همچنین در اثر شستشو رنگ و سایز ثابت تیشرت ثابت باقی می ماند.

شیک تر باشید  خرید لباس ورزشی 361

لباس های هواداری آستین کوتاه اینتر میلان بصورت یقه گرد و در رنگ بندی قرمز، زرد، سفید و مشکی موجود می باشند. سایزبندی تیشرت از مدیوم تا سه ایکس است. برش لباس بصورت راسته و مناسب برای 50 تا 100 کیلو می باشند. جنس تیشرت تمام پنبه می باشد. برای شستشوی لباس هواداری آستین کوتاه میتوانید از آموزش شستشو پریماشاپ استفاده کنید همچنین در اثر شستشو رنگ و سایز ثابت تیشرت ثابت باقی می ماند.

لباس های هواداری آستین بلند اینتر میلان بصورت یقه گرد و در رنگ بندی قرمز، سفید و مشکی موجود می باشند. سایزبندی تیشرت از مدیوم تا سه ایکس است. برش لباس بصورت راسته و مناسب برای 50 تا 100 کیلو می باشند. جنس تیشرت نخ فانریپ می باشد. برای شستشوی لباس هواداری آستین بلند میتوانید از آموزش شستشو پریماشاپ استفاده کنید همچنین در اثر شستشو رنگ ثابت باقی می ماند. سایز تیشرت بعد از شستشو اندکی جمع میشود که با اولین استفاده به حالت عادی برمیگردد.

خرید لباس ورزشی فوتبال ارزان قیمت
خرید لباس ورزشی فوتبال ارزان قیمت

لباس منچستر یونایتد 2021

لباس منچستر یونایتد 2021 همواره به رنگ قرمز و با طرح گرافیکی جالبی بصورت…

لباس دوم منچستر یونایتد 2021

لباس دوم منچستر یونایتد 2021 به زمینه سبز خاص که ب طرف مشکی میرود و …

لباس سوم منچستریونایتد 2021

لباس سوم منچستریونایتد 2021 با پارچه ای از جنس پلی استر که نازک، سبک …

لباس آستین بلند منچستریونایتد 2021

لباس آستین بلند منچستریونایتد 2021 با پارچه ای از جنس پلی استر…

لباس دروازه بانی منچستر یونایتد بچه گانه 2021

لباس دروازه بانی منچستر یونایتد بچه گانه 2021  با پ…

لباس پلیری منچستر یونایتد 2021

لباس پلیری منچستر یونایتد 2021 با زمینه رنگ قرمز و طرح های گرافیکی…

پولوشرت کلاسیک منچستر یونایتد

پولوشرت کلاسیک منچستر یونایتد با کیفیت کم نظیر پارچه و طرح و نقش عالی…

کیت منچستر یونایتد 2021

کیت منچستر یونایتد 2021 با زمینه رنگ قرمز مانند همیشه جذاب و دیدنی است. پ…

لباس کلاسیک آستین بلند منچستر یونایتد 1997

لباس کلاسیک آستین بلند منچستر یونایتد 1997 که یکی از ج…

لباس کلاسیک دروازه بانی منچستر یونایتد 2004

لباس کلاسیک دروازه بانی منچستر یونایتد 2004 با رنگ مش…

لباس کلاسیک منچستر یونایتد 1999

شیک تر باشید  digikala لباس ورزشی

لباس کلاسیک منچستر یونایتد 1999
…..

لباس کلاسیک منچستر یونایتد 2005

لباس کلاسیک منچستر یونایتد 2005 با رنگ قرمز و پارچه بسیار سبک که …


لباس کلاسیک منچستر یونایتد 2008
…..

خرید لباس ورزشی فوتبال ارزان قیمت
خرید لباس ورزشی فوتبال ارزان قیمت

لباس زنانه منچستر یونایتد 2021

لباس زنانه منچستر یونایتد 2021 با پارچه ای از جنس پلی استر که نازک…

سرهمی نوزادی منچستر یونایتد اورجینال

سرهمی نوزادی منچستر یونایتد اورجینال با کیفیت عالی که به هیچ…

خرید سویشرت شلوار منچستر یونایتد اورجینال | ست گرمکن منچستر

خرید گرمکن شلوار منچستر یونایتد2020-2…

خرید شورت منچستریونایتد

خرید شورت منچستریونایتد با کیفیت پارچه سوپر فلامنت را در پریماشاپ انجام دهی…

خرید جوراب منچستریونایتد

خرید جوراب منچستریونایتد کش بافت با کف حوله ای را در پریماشاپ انجام دهید. …

خرید پولوشرت منچستریونایتد آبی

خرید پولوشرت منچستریونایتد آبی از فروشگاه ورزشی پریماشاپ با کیفیت تو…

خرید پولوشرت منچستریونایتد سفید

خرید پولوشرت منچستریونایتد سفید از فروشگاه ورزشی پریماشاپ با کیفیت …

 

 

خرید لباس ورزشی فوتبال ارزان قیمت
خرید لباس ورزشی فوتبال ارزان قیمت

 لباس یوونتوس به عنوان پر طرفدارترین تیم ایتالیا همواره بیش سایر تیم ها فروش داشته است. افتخارات بسیار زیاد این تیم در سری آ هر ساله باعث محبوبیت بیشتر این تیم می شود. در تمام فصول همواره تقاضا برای پیراهن اول تیم که با ترکیب رنگ سیاه و سفید بوده بیشتر از سایر تیشرت ها بوده است. حضور رونالدو در یووه نیز از جمله عوامل محبوبیت بیشتر این تیم در سال های اخیر بوده است.

خرید لباس یوونتوس 2021 که طراحی بسیار زیبایی دارد احتمالا برای تمام طرفداران یووه بسیار جذاب خواهد بود. طرح بسیار جذاب سفید و مشکی راه راه لباس یوونتوس 2021  را هم اکنون در فروشگاه پریماشاپ از طریق این لینک را مشاهده و خرید نمایید.

پیراهن دوم یوونتوس با رنگ سرمه ای و نسبتا ساده طراحی شده که دارای سر آستین های پهنی نیز می باشد. کیفیت پارچه بسیار بینظر این تیشرت فقط بعد از لمس پارچه قابل درک می باشد.

خرید لباس ورزشی فوتبال ارزان قیمت
خرید لباس ورزشی فوتبال ارزان قیمت

برای دیدن کیفیت و عکس های بیشتر لباس دوم یوونتوس جدید از این محصول دیدن نمایید.

پیراهن سوم یوونتوس 2021 با زمینه نارنجی رنگ و دارای طرح های مشکی درون آن طرحی پر انژی و زیبا را خلق کرده است. لوگو ها و اسپانسر روی تیشرت به رنگ سفید می باشند.

برای دیدن عکس های بیشتر از لباس سوم یوونتوس جدید از این لینک استفاده نمایید

لباس کلاسیک یوونتوس با توجه به حضور بازیکنای بیشمار بزرگ دنیال فوتبال در سال های گذشته در این تیم حساب ویژه ای روش میشه و محبوبیتش واقعا زیاده. به همین دلیل ما هم سعی کردیم لباس های متنوعی رو از یوونتوس قدیمی موجود کنیم. در آینده هم باز سعی میکنیم این روند رو ادامه بدیم.

شیک تر باشید  لباس 99

سویشرت و گرمکن یوونتوس با کیفیت عالی و در دو رنگ سقید و مشکی در پریماشاپ موجوده. لوگو ها روی هردو به صورت گلدوزی شدست که باعث شده دوام و عمر بالایی داشته باشه.

شما میتونین از همین دسته عکس های گرمکن شلوار یوونتوس سفید و گرمکن شلوار یوونتوس مشکی رو مشاهده کنین.

گاهی شما علاقه مندید یک تیشرت از تیم محبوب خود به تن کنید اما نه پیراهن مسابقه تیم. برای مثال تیشرت هایی که بازیکنان در هتل ها و یا در کنفرانس های مطبوعاتی میپوشند. یا دوست دارید یک تیشرت نخی با طرح یا لوگویی از تیم خود بپوشید. در این شرایط پریماشاپ با ارائه مجموعه بزرگی از تیشرت های هتلی و هواداری در خدمت شما خواهد بود

خرید لباس ورزشی فوتبال ارزان قیمت
خرید لباس ورزشی فوتبال ارزان قیمت

نگاه فروشگاه به مجموعه محصولات یوونتوس همواره جامع و کامل بوده است و ما سعی کرده ایم از هر قلم کیفیت های مختلفی را موجود نماییم. در خصوص پولوشرت یوونتوس نیز با کیفیت درجه یک و تایلندی و ایرانی آن را در اختیار شما قرار داده ایم.

پولوشرت یوونتوس اورجینال معمولا در چند طرح و با سایزبندی از اسمال تا ایکس موجود میشود.

در پولوشرت اورجینال بدلیل استفاده از لوگو گلدوزی و عدم چاپ اسپانسر هیچ مشکلی در اثر شستشو برای تیشرت پیش نمی آید.

برای دریافت سایز دقیق حتما از راهنمای سایزبندی استفاده نمایید.

پولوشرت یوونتوس ایرانی در چند رنگ و بصورت ساده و با اسپانسر در پریماشاپ موجود می باشد. جنس پارچه آن جودون سوزنی بوده و دارای شش سایز می باشد. پولوشرت های ایرانی مناسب برای 50 تا 130 کیلوگرم می باشند.

رنگ و سایز تیشرت در اثر شستشو ثابت می باشد اما برای ماندگاری بیشتر میتوانید از آموزش شستشو لباس پریماشاپ استفاده کنید.

تیشرت هایی که هواداران یوونتوس بدلیل علاقه به تیم در هر فضا و مکانی بر تن دارند را در پریماشاپ بصورت تک رنگ و دارای طرح های متنوع میتوانید تهیه نمایید.

سایزبندی مناسب از 50 تا 100 کیلوگرم را پوشش داده است. جنس تیشرت ها بصورت تمام پنبه بوده است و بسیار خنک می باشند. برای دوام بیشتر تیشرت به راهنمای شستشوی فروشگاه حتما دقت نمایید.

تیشرت هواداری یوونتوس آستین بلند با جنس نخ و پنبه حالت کشی دارد و برای هر وزنی مناسب می باشند.

رنگ های سفید و مشکی موجود می باشد و مدل های ساده و با اسپانسر تیشرت هواداری یوونتوس آستین بلند در فروشگاه موجود می باشد.

منبع:ویکی پدیا

پست های تصادفی
خرید لباس ورزشی فوتبال ارزان قیمت
خرید لباس ورزشی فوتبال ارزان قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

                                                                                           کلیه حقوق برای وب سایت شیک فصل محفوظ می باشد.

Copyright © 2021 shikfasl.ir System Ltd.learnian  ® , All Rights Reserve